Úvod > Aktuality > V Krásné Lípě se otevírá nový pivovar
V Krásné Lípe se otevírá nový pivovar
"> V Krásné Lípe se otevírá nový pivovar
Gurmánská turistika

V Krásné Lípě se otevírá nový pivovar

  • Vydáno2. srpna 2013
Už od tohoto pátku 2. srpna 2013 bude otevřen Křinický pivovar v Krásné Lípě, který se nachází hned vedle Domu Českého Švýcarska. Ochutnat zde můžete Falkenštejn, pivo Českosaského Švýcarska!
Křinický pivovarKřinický pivovar navazuje na tradici vaření piva v Krásné Lípě. Při výrobě piva je kladen důraz na kvalitu a správné vyladění chuti jednotlivých druhů piv a proto je základní nabídka omezena pouze na dva až tři druhy piv ležáckého typu, které příležitostně doplňují speciály.

Nabídka piv se v létě i zimě bude měnit. Zatímco v létě nabízí pivovar světlý ležák 11° a tmavý speciál 14°, v zimě bude nabídka pivních druhů částečně obměněná a přizpůsobená charakteru tohoto ročního období. Místní pivo můžete ochutnat v pivovarském lokále, který nabízí 45 míst v nekuřáckém a stylovém prostředí starého měšťanského domu. V patře je dále k dispozici sál, který je možné využít na různé společenské i soukromé akce. V pivovarském lokálu si můžete objednat domácí pivo přímo z tanku spolu s jednoduchým výběrem jídel, které se dobře s pivem doplňují a podporují produkci regionálních farmářů a výrobců.

Křinický pivovar v Krásné Lípě

Křinický pivovar v Krásné Lípě

Křinický pivovar navazuje na tradici vaření piva v Krásné Lípě. Při výrobě piva je kladen důraz na kvalitu a správné vyladění chuti jednotlivých druhů piv a proto je základní nabídka omezena pouze na dva až tři druhy piv ležáckého typu, které příležitostně doplňují speciály.