Úvod > Aktuality > V Aquapalace Praha se chystá saunování při svíčkách ve zbrusu nové srubové bani
V Aquapalace Praha se chystá saunování pri svíckách
"> V Aquapalace Praha se chystá saunování pri svíckách "> Saunové ceremoniály jsou jednou ze specialit Aquapalace Praha "> Saunér pri ceremoniálu polévá horké kameny vonnou esencí
Lázně a wellness

V Aquapalace Praha se chystá saunování při svíčkách ve zbrusu nové srubové bani

  • Vydáno19. září 2013
Nenechte si ujít jedinečnou akci v sobotu 21. září od 20.00 hodin v Aquapalace Praha. Otevírají tu novou, zrekonstruovanou saunu zvanou srubová baňa, křtít se bude slivovicí – jejíž esence bude v saunách Aquapalace Praha vládnout celé září, a navíc vám bude představen zbrusu nový saunový ceremoniál. To vše za svitu svíček – tento den se totiž koná oblíbené Saunování a koupání při svíčkách.
Nová baňa ČestliceSrubová baňa ve venkovní části saunového světa Aquapalace Praha je dřevěný srub, vybavený okrasnými kamny v čele prohřívárny. Kombinace vysoké teploty (95 °C), přirozené vlhkosti (15 %), esencí a minerálů přináší celé spektrum pozitivních účinků saunování na organismus. Účinek je umocněn tlumeným světlem a teplými tóny.

Saunové ceremoniály jsou jednou ze specialit Aquapalace Praha a jsou velmi oblíbené a navštěvované. Saunér při ceremoniálu polévá horké kameny vonnou esencí, při čemž nevzrůstá v sauně teplota, jak by se mohlo zdát, ale pouze vlhkost, která způsobí intenzivnější účinek přenosu tepla na tělo. Vonné esence obsahují silice, které mají různé účinky na lidský organismus. Například podporují srdeční činnost, trávení, navozují relaxaci a uvolnění těla i duše. Pomáhají dýchání, odstraňují bolesti a připravují vás na klidný spánek. Za asistence saunéra si můžete užít medový, jogurtový či solný peeling. Letošní novinkou byl metličkový ceremoniál – jemé šlehání těla za pomocí macerovaných větviček břízy. A v nové podzimní saunové sezoně samozřejmě nesmí chybět ani další nový ceremoniál, který si saunéři nechávají jako překvapení…

Slavnostní představení srubové bani a nového ceremoniálu bude 21. září stylově probíhat během Saunování při svíčkách, kdy se v celém saunovém světě včetně venkovní části a římských lázní ztlumí světla a zapálí lucerny a svíčky. Speciální vstupné je jen 370 Kč. Sauny v Aquapalace Praha jsou od 1. září navíc otevřené každý den od 10:00 až do 23:00 hodin.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality