Úvod > Aktuality > Užijte si zimu se slevovými kartami
Užijte si zimu se slevovými kartami
"> Užijte si zimu se slevovými kartami "> Dovolenou ci víkendový pobyt na horách muže zpríjemnit slevová karta "> Pohodová zimní dovolená
Zimní sporty

Užijte si zimu se slevovými kartami

  • Vydáno16. ledna 2015
Zima je v plném proudu a lyžařská střediska lákají příznivce lyžování nejen na svah, ale také za skvělými zážitky. Dovolenou či víkendový pobyt na horách potom může zpříjemnit slevová karta, která svému majiteli nabízí slevy na skipasy a vstupné do zábavních zařízení nebo na nákup ubytovacích a stravovacích služeb. Kromě toho spolu s kartou dostane obvykle její majitel propagační brožuru o celé oblasti a někdy i další propagační předměty.

Zimní slevy v Jizerkách a Krkonoších

Jizerské horyDíky tzv. kartě hosta – Jizerky Card získáte řadu výhod a užijete si dovolenou, pár dnů či prodloužený víkend na horách. Lze na ni čerpat zajímavé slevy či cenová zvýhodnění v celých Jizerských horách. Slevová nabídka je široká – využít můžete například 10 % slevu na 3 a více denní skipasy v areálech Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov, 20 % na vstup do Babylonu (Aquapark, Lunapark, IQPark či Wellness) nebo stejná sleva na jednorázový vstup do libereckého Dinoparku. Zajímavé bonusy nabízí i Bobová dráha v Janově, Plavecký bazén a Cardiofitness v Jablonci nebo Muzeum hraček v Albrechticích. Kartu získáte ZDARMA, pokud se ubytujete na 2 a více nocí u ubytovatele, který je členem Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory. Kartu lze také zakoupit ve vybraných informačních centrech v celých Jizerských horách /v Albrechticích v J/h, Josefově Dole, Bedřichově, Smržovce, Jablonci n/N a v Tanvaldu/ za 50,-Kč. Platnost této karty je do 24. 4. 2016 či do vyčerpání slev. Karta vám zůstane a následně je možné zakoupit si letní balíček slev. Pokud jste již majiteli Jizerky CARD, tak máte možnost si zimní balíček slev zakoupit na Informačních centrech za 50,-Kč.

KrkonošeV Krkonoších existují lokální slevové karty. Ve Špindlerově Mlýně můžete využít Špindl Card, se kterou lze čerpat slevy na pobytové balíčky, a to až ve výši 30%. Karta přináší celkem 54 slev, např. slevy  na  skipasy, na ledárium, na bobovou dráhu, na snowtubing, do aquaparků, slevy do restaurací,  do barů a do wellness center. Zakoupit ji lze v Infocentru Spindl.info na náměstí naproti poště a dále v recepcích smluvních partnerských hotelů. Také Harrachov nabízí podobný produkt, a to Harrachov Card. Kartu s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo či sklárny můžete získat zdarma na dobu pobytu u partnerských ubytovatelů v Harrachově nebo si ji lze koupit za 100 Kč s platností 1 měsíc v zimní sezoně. V Peci pod Sněžkou funguje Karta hosta, která přináší hostům ubytovaným v Peci či Velké Úpě možnost čerpat řadu zajímavých slev, mimo jiné také 20% slevu na jízdném na lanovce z Pece na Sněžku nebo slevu na parkování na vybraných parkovištích.

Dovolená na Šumavě výhodněji

KoulovačkaChystáte-li se na Lipno, vyplatí se vám investice do tzv. Lipno Card, která nabízí slevy či výhody při čerpání služeb nejen na Lipně, ale i v jeho okolí a dokonce i ve městech, která se nacházejí na příjezdu do destinace, tedy v Písku, Českých Budějovicích či Českém Krumlově. Konkrétně se jedná například o 20% slevu na skipas či 50% slevu na večerní lyžování ve Skiareálu Lipno. Další výhodou může být vstup zdarma na unikátní Stezku korunami stromů, Vítkův hrádek či sleva na vstupném na hradě Rožmberk, do Aquaworldu Lipno, Krokodýlí zoo v Protivíně a na mnoha dalších místech. Kartu je možné získat za 79 korun v Infocentru v Lipně nad Vltavou nebo ji lze získat zdarma u smluvních ubytovatelů.

KvildaNejen na Lipno, ale celou Šumavu si můžete užít naplno se Šumavskou kartou, kterou uplatníte jak na české části Šumavy (včetně Pošumaví), tak také v Bavorském lese. Karta opravňuje jejího držitele čerpat výrazné slevy v síti více než šedesáti smluvních partnerův podobě výrazných slev v penzionech, hotelích, dopravě, památkových objektech, muzeích, wellness centrech, sportovních areálech atd. Vedle Železné Rudy jsou do systému zapojeny Nýrsko, Modrava, Kubova Huť, Prášily a Chanovice. Šumavská karta existuje v měsíční, půlroční a roční variantě s cenami 200 korun, 400 Kč a 600 korun. Kartu lze zakoupit vinformačních centrech po celé Šumavě, ale také v Českých Budějovicích a Plzni.
 

Více fantastických zážitků nejen v Beskydech

SáňkyDíky regionální návštěvnické kartě Beskydy Card můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd. Je platná 12 měsíců, takže ji můžete využívat při cestách po turistické oblasti Beskydy – Valašsko v každém ročním období. Beskydy Card získáte zdarma ve vybraných ubytovacích zařízeních, kde bude karta součástí pobytového balíčku v případě, že se v nich ubytujete minimálně na 2 noci. Kromě toho ji lze také zakoupit v kterémkoliv informačním centru v Beskydech za 99 Kč, pro děti 69 Kč.

Také Těšínské Slezsko Region Card vám umožní čerpat rozličné služby se slevou napříč touto turistickou oblastí. Získáte slevy na takové atraktivity jako jsou pravěký Dinopark v Ostravě, aquapark Bohumín, wellness služby předních středisek, bobová dráha v Jablunkově, nebo adrenalinový paragliding na Javorovém! Pro lyžaře je připravena speciální nabídka SKI pasů v areálech: Mosty u Jablunkova, Kempaland Bukovec, Řeka, Javorový vrch, Severka a Polanka.

Všechny karty mají  většinou podobu plastové platební karty na kterých je vyznačena její platnost a jméno majitele, protože karta není přenosná. Z tohoto důvodu může poskytovatel slev žádat předložení dokladu totožnosti. Karty lze také po čase dobíjet, tzn. že ji můžete použít na další dovolené.
Beskydy Valašsko Card – více fantastických zážitků v Beskydech

Beskydy Valašsko Card – více fantastických zážitků v Beskydech

Díky regionální návštěvnické kartě Beskydy Card můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd. Je platná 12 měsíců, takže ji můžete využívat při vašich cestách po turistické oblasti Beskydy – Valašsko v každém ročním období.

Karta hosta Pec pod Sněžkou

Karta hosta Pec pod Sněžkou

Karta hosta je slevový produkt města Pec pod Sněžkou, který přináší hostům ubytovaným v Peci či Velké Úpě možnost čerpat řadu slev, včetně slevy na lanovky (v létě), lyžování (v zimě) a sleva na parkování na vybraných parkovištích.

Karta hosta Jizerky Card – slevová karta v Jizerských horách

Karta hosta Jizerky Card – slevová karta v Jizerských horách

Díky tzv. kartě hosta – Jizerky Card získáte řadu výhod a užijete si dovolenou, pár dnů či prodloužený víkend na horách. Kartu získáte zdarma, pokud se ubytujete na 2 a více nocí u ubytovatele, který je členem Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory.

Slevová karta Harrachov Card

Slevová karta Harrachov Card

Město Harrachov nabízí svým návštěvníkům věrnostní kartu, díky které lze ušetřit tisíce korun na vaší dovolené. Kartu s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo nebo sklárny, můžete získat zdarma.

Těšínské Slezsko Region Card

Těšínské Slezsko Region Card

Těšínské Slezsko Region Card je karta hosta, která vám umožní plnohodnotně prožít letní, nebo zimní dovolenou v turistické oblasti Těšínské Slezsko s heslem: více zážitků za méně peněz!

Lipno Card – karta hosta

Lipno Card – karta hosta

Lipno.card − je to věrnostní karta plná výhod a tipů, která odemkne váš čas na Lipně v dovolenou plnou zábavy. Je zdarma, zaplatíte pouze vratnou zálohu ve výši 100 Kč. Aktivní je až po jejím přiřazení k registraci na webových stránkách projektu.