Úvod > Aktuality > Užijte si jarní prázdniny v Zoo Zlín

Užijte si jarní prázdniny v Zoo Zlín

Vydáno 2. března 2020 Příroda
Pro všechny návštěvníky, kteří během jarních prázdnin Zlínského kraje, tedy od 2. do 6. března 2020 zavítají do zlínské zoologické zahrady, nabídne zoo speciální prázdninový program. Děti i dospělí se tak mohou těšit na komentování u vybraných expozic zvířat a na pátrací hru v areálu.
Zoo ZlínPro ty, kteří nevyrážejí během jarních prázdnin na týdenní pobyt do hor, nabízí Zoo Zlín speciální prázdninový program. Půjde o kombinaci komentovaných zastávek u zvířat a pátrací hry v areálu. Při sedmi komentovaných zastávkách dojde nejen na představení života zvířat v zimním období, ale také na zajímavosti z anatomie a biologie. Povídání začíná v 10:30 u expozice lachtanů a bude končit v 15:00 u tučňáků. Pátrací hra sestává z různých úkolů, jejichž řešení lze najít poblíž šesti různých expozic rozmístěných po celém areálu zoo. Každý řešitel „pátračky“ se může těšit na drobnou odměnu. Tři vylosovaní výherci navíc získají speciální cenu. Program bude připraven pro malé i velké od pondělí 2. března do pátku 6. března 2020.

Zoo Zlín lachtaniA pamatováno je také na občerstvení. K dispozici budou všechny restaurace v areálu zoo - Tyrol, Neapolitáno, Koala a Limpopo. Otevřena bude také Chocolatérie. Hezké dárky nabídnou zooshopy u hlavního a sezónního vstupu do zoo. Pokud se tedy chcete pobavit a navíc si užít procházku areálem zlínské zoo, neváhejte a zamiřte sem právě o jarních prázdninách.

Pro návštěvu můžete využít zvýhodněné zimní vstupné do zoo, které pro děti činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč. Od soboty 29. února do konce března platí otvírací doba od 8.30 do 17:00 hod.
Zámek Lešná - pohádkový zámek ve Zlíně

Zámek Lešná - pohádkový zámek ve Zlíně

Pohádkově vyhlížející zámek patřil rodu Seilern-Aspangů, kteří jej vybudovali koncem 18. století podle návrhu vídeňského architekta Johanna Micka. Nachází se ve Štípě, místní části Zlína, v areálu místní zoologické zahrady. Nádherné interiéry zámku patří mezi nejkrásnější v České republice.

Zoo Zlín - jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Zoo Zlín - jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Nachází se 4 km od Zlína směrem na Holešov a patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů.

Jarní prázdniny 2020: tipy pro týden 2. až 8. března

Jarní prázdniny 2020: tipy pro týden 2. až 8. března

Další týden jarních prázdnin v období od 2. až 8. března 2020 začne pro děti z Kroměříže, Uherského Hradiště, Vsetína, Zlína, ale také budou mít volno žáci a studenti z okresů Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice a Nový Jičín. Užít si prázdninové dny mohou děti například v aquaparcích, Zoo Zlín, na pražském letišti a v nejrůznějších zábavních expozicích.

Další aktuality

2.6.
2020
Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Východní Morava

Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Východní Morava

Východní Morava | Příroda
31.5.
2020
10 tipů, kde si půjčit loď na Baťově kanále

10 tipů, kde si půjčit loď na Baťově kanále

Východní Morava | Letní sporty
27.5.
2020
#světovéČesko a Zlínský kraj

#světovéČesko a Zlínský kraj

Východní Morava | Památky