Úvod > Aktuality > Užijte si "Happy day" v Jeseníku
Happy day v Jeseníku nabízí príjemné procedury
"> Happy day v Jeseníku nabízí príjemné procedury "> Priessnitzovy lécebné lázne nabízejí slevu na wellness "> Hotel Helios poskytuje slevu do saunového sveta "> Expozice Carodejnické procesy má prodlouženou otevírací dobu "> Otevreno mají také jeskyne Na Pomezí
Životní styl

Užijte si "Happy day" v Jeseníku

  • Vydáno23. ledna 2013
„Happy day v Jeseníku,“ tak je pojmenována speciální nabídka služeb, které pro návštěvníky zimních hor přichystalo společně s IC Jesenicka město Jeseník. Každou středu nabízí toto lázeňské město řadu slev, které mohou návštěvníci hor na své dovolené využít k odpočinku a relaxaci. Během dovolené na horách si tak lyžaři mohou udělat jednodenní pauzu a zavítat do města, ve kterém se zrodila moderní vodoléčba. Využít zde mohou odpočinek ve wellness, nechat se hýčkat zkušenými maséry, ale také navštívit čarodějnickou expozici v muzeu, protáhnout si svaly ve fitku, nebo zahrát bowling.
Více než desítka restauratérů a poskytovatelů služeb láká do města Jeseník na speciální slevové akce. Na své si přijdou znavení lyžaři odpočinkem ve wellness, ale také gurmáni testující regionální speciality. Akce probíhá po celou zimní sezónu každou středu do 31. března 2013.

Priessnitzovy léčebné lázně
nabízejí 25% slevu na wellness a 20% slevu na procedury, hotel Helios poskytuje 20% slevu na vstup do wellness centra se saunovým světem a masážemi. Další masáže si lyžaři mohou užít v Masérně Na Dlani Fit & Fun, kde dostanou 20% slevu na masáže dle vlastního výběru a pořádané workshopy.

Regenerační centrum Harmonie láká na 20% slevu na lázeňský balíček (suché uhličité koupele a lymfatické masáže přístrojové), nebo masáže dle vlastního výběru, rezervace je zde ovšem nutná! 20% slevy nabízí také Fit:ko, kde si můžete zasportovat v posilovně. Ve Squash Bowling Centru můžete uplatnit selvu 100 Kč na bowling a pizzu.

Ve Vile Elis poskytují 20% sleva na středeční menu, které se skládá z originální slezské kuchyně. Ochutnat ze speciální nabídky můžete slezské tříchodové menu dle vašeho výběru, nebo pětichodové degustační menu. Další dobroty můžete ochutnat v hotelu Slovan (20% sleva na středeční menu) či kavárně Ennea, kde dostanete dezert zdarma.

Na návštěvu láká také Vlastivědné muzeum Jesenicka, které slibuje od 15. 1. do 7. 4. 2013 prodlouženou provozní dobu na expozici Čarodějnické procesy na Jesenicku každou středu až do 19 hodin. Otevřeno mají také jeskyně Na Pomezí, a to v 10.00, 12.00 a 14.00 hodin.