Úvod > Aktuality > Treffpunkt přiváží Bavorsko do Plzně!

Treffpunkt přiváží Bavorsko do Plzně!

Vydáno 13. května 2019 Zážitky
Tápete, kam se vydat ve dnech, kdy počasí nahrává výletům a poznávání nových míst? Chcete si užít tradiční i neotřelé akce? Vyražte do Plzně! Zabavíte se, ať už cestujete sami či s dětmi – v květnu můžete navštívit například česko-bavorský festival Treffpunkt. Těšit se můžete na tradiční zábavu i kulturní a rodinný program. Treffpunkt představí to nejlepší, co během tříletého projektu díky festivalům mezi Plzní a Regensburgem vzniklo. Nebude chybět ani pravá bavorská biergarten, klobásky a další speciality. Vstup na akci je zdarma. Pro každého se něco najde a zabaví se i děti.
NěmciČesko-bavorské kulturní dnyfestival Treffpunkt probíhá ve dnech 16. až 19. května 2019Plzni, v areálu DEPO2015. Od čtvrtku do neděle bude prostor bývalé autobusové haly žít ve stylu bavorské Biergarten se vším všudy – od stylové gastronomie včetně bavorských piv, po hudbu, ze které si vybere snad každý: dechovka a folklor, swing, big beat, DJ. To bude prokládané představeními českých a bavorských showmanů – od lyžařů po hráče na lahve.

V dalších prostorách DEPO2015 se budou konat výstavy umělců a jejich vernisáže, autorská čtení spisovatelů literárních děl s česko-německou tématikou, přednášky a besedy s odborníky na minulost i současnost česko-německého sousedství. Poznáte Bavorsko jako zemi, která kulturním bohatstvím žije. Poslední den festivalu, neděle, bude koncipována jako rodinný den s atraktivním programem pro děti i jejich rodiče. Vstup na všechny akce v rámci festivalu je zdarma.
Depo2015 - plzeňská kreativní zóna

Depo2015 - plzeňská kreativní zóna

Plzeňská kreativní zóna, kde spojujeme inovativní myšlení, nové i tradiční technologie, kreativního ducha a lásku ke kultuře. DEPO2015 vzniklo v roce 2015, když byla Plzeň Evropským hlavním městem kultury.

Depotutoje

Depotutoje

Až budete v Plzni, rozhodně byste neměli minout návštěvu stálé expozice o historii areálu Cukrovarská, veřejné dopravě v Plzni, projektu Evropské hlavní město kultury 2015 a budoucnosti kreativní zóny DEPO2015.

Další aktuality

16.9.
2019
Dny vědy a techniky opět zaplní centrum Plzně

Dny vědy a techniky opět zaplní centrum Plzně

Plzeňsko a Český les | Zážitky
10.9.
2019
V Plzni se otevře nová Náplavka na Radbuze

V Plzni se otevře nová Náplavka na Radbuze

Plzeňsko a Český les | Zážitky
28.8.
2019
Pojďte se přenést do středověku na Zbiroh

Pojďte se přenést do středověku na Zbiroh

Plzeňsko a Český les | Zážitky