Úvod > Aktuality > Treffpunkt přiváží Bavorsko do Plzně!
Treffpunkt přiváží Bavorsko do Plzně!
"> "> "> "> ">
Zážitky

Treffpunkt přiváží Bavorsko do Plzně!

  • Vydáno21. dubna 2022
Tápete, kam se vydat ve dnech, kdy počasí konečně nahrává výletům a poznávání nových míst? Chcete si užít tradiční i neotřelé akce? Vyražte do Plzně! Zabavíte se, ať už cestujete sami či s dětmi – v dubnu můžete navštívit například česko-bavorský festival Treffpunkt. Těšte se na hudbu mnoha žánrů – od tradiční české i bavorské dechovky přes rock’n’roll či flétnový koncert. Vstup je zdarma!
NěmciBavorský Oktoberfest se tradičně koná v září a říjnu. Čekání na tuhle legendární pivní oslavu si můžete zkrátit v Plzni, kde si už v dubnu užijete bavorskou kulturu zkříženou s plzeňskou pohostinností. Česko-bavorské kulturní dnyfestival Treffpunkt probíhá ve dnech 24. až 24. dubna 2022Plzni, v areálu DEPO2015. Od pátku do neděle bude prostor bývalé autobusové haly žít ve stylu bavorské Biergarten se vším všudy – od stylové gastronomie včetně bavorských piv, po hudbu, ze které si vybere snad každý: dechovka a folklor, swing, big beat, DJ.

Při posezení na bavorských pivních zahrádkách si tu za poslechu rozmanitých kapel užijete tradiční bavorské speciality jako například míchaný pivní sýr „Obatzda“ nebo Weißwurst mit Prezl. Guten Appetit!
Depo2015 – plzeňská kreativní zóna

Depo2015 – plzeňská kreativní zóna

Plzeňská kreativní zóna, kde spojujeme inovativní myšlení, nové i tradiční technologie, kreativního ducha a lásku ke kultuře. DEPO2015 vzniklo v roce 2015, když byla Plzeň Evropským hlavním městem kultury.