!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Tradiční slavnosti piva proběhnou o víkendu opět v pivovaru Chodovar

Tradiční slavnosti piva proběhnou o víkendu opět v pivovaru Chodovar

Vydáno 15. srpna 2019 Gurmánská turistika
Kromě výborného piva se můžete tento víkend těšit v Chodové Plané i na netradiční prohlídky pivovaru, odemčené skalní sklepy, ohňostroj, prodej pivní kosmetiky, hudební vystoupení nebo pivní soutěže. Je připravený i program pro děti. Chcete se stát „Pivním rytířem Chodovaru 2019“? Vypravte se v sobotu 17. srpna 2019 na Slavnosti piva Chodovar.

Chodovar slavnostiSlíbili jsme dobré jídlo a pití? Kdo má rád pivo, může v sobotu 17. srpna zamířit do Chodové Plané na slavnosti pivovaru Chodovar.

Netradiční prohlídky pivovaru budou bavit malé i velké a na scéně Staré sladovny ukázkami v metané, kterou si zájemci mohou také vyzkoušet. Hlavní program se bude odehrávat na scéně Pivovarské zahrady. Návštěvníci se mohou těšit na celou řadu kapel a interpretů, od 18:30 vystoupí oblíbená česká kapela Slza. Od 21 hodin nastoupí na podium Crazy Irish jumping group Firkin, maďarská skupina, která vás zvedne z lavic. Ve 22:30 začne hrát Rullete Music - kupina plná skvělých muzikantů, kteří budou opět hrát k tanci, dokud neprošoupete boty a nedojde pivo.

Chodovar pivoBěhem celého dne můžete ochutnávat opravdové speciality - pravý pivní džem od paní sládkové, kvasnicové Chodské pivo přímo z 800 let starých skalních sklepů, Beerrarium Stará Sladovna nabídne borůvkové pivo a chodské koláče a nebudou chybět ani dobroty z grilu či speciality restaurace Ve Skále od šéfkuchaře Dušana Votavy.

Z Plzně a z Karlových Varů dráhy tradičně vypraví speciální Chodovar Expres. Zpáteční jízdné 190 Kč platí zároveň jako volná vstupenka na slavnosti.

Slavnosti piva Chodovar 2020

Slavnosti piva Chodovar 2020

Tradiční akce v chodovském pivovaru.

Pivní pohoda, pivní lázně, pivní akce v pivovaru Chodová Planá

Pivní pohoda, pivní lázně, pivní akce v pivovaru Chodová Planá

Opravdovou raritou pro milovníky piva a odpočinku jsou pivní lázně v pivovaru Chodová Planá. Originální lázeňská terapie využívá kombinací blahodárných účinků teplé minerální vody, tmavého koupelového piva, sušených bylinek a klasické i speciální masáže.

Další aktuality

11.2.
2020
Tipy, kam za dobrým pivem do pivovaru

Tipy, kam za dobrým pivem do pivovaru

Plzeňsko a Český les | Gurmánská turistika
7.11.
2019
Ochutnejte svatomartinské víno a husu na zámku Zbiroh

Ochutnejte svatomartinské víno a husu na zámku Zbiroh

Plzeňsko a Český les | Gurmánská turistika