Úvod > Aktuality > Pohádková kovárna v Selibově zve na ukládání hastrmanů k zimnímu spánku
Pohádková kovárna v Selibově zve na ukládání hastrmanů k zimnímu spánku
"> "> ">
Zážitky

Pohádková kovárna v Selibově zve na ukládání hastrmanů k zimnímu spánku

  • Vydáno16. září 2020
V sobotu 19. září od se na vás budou těšit kamarádi z Pohádkové kovárny v Selibově. Po celý den, od 10 do 17 hodin, budou v kovárně probíhat speciální vodnické prohlídky, návštěvníci si budou moci zasoutěžit v ryze vodnických či vílích dovednostech a ve výtvarné dílně si vytvořit například vlastního hastrmánka nebo třeba zlatou rybičku.

Čerti si již začali čistit kožich i kopýtka a hastrmani leštit rybičkám šupinky, protože je čeká velká sláva. Pro malé návštěvníky je připravena pohádka hudebně divadelní skupiny Rybníkáři.

Po celý den, od 10 do 17 hodin, budou v kovárně probíhat speciální vodnické prohlídky, návštěvníci si budou moci zasoutěžit v ryze vodnických či vílích dovednostech a ve výtvarné dílně si vytvořit například vlastního hastrmánka nebo třeba zlatou rybičku.

Soutěž ve štrúdlování letos sice musíme oželet, ale nebojte, o jablíčkové mňamky na ochutnání nepřijdete, o to se postará zdejší medvědice Máša! Odpoledne bude věnované spíše dospělákům, navštíví nás pohádkový režisér Zdeněk Troška a zpěvák a skladatel Richard Pachman a k tanci a poslechu nám zahraje oblíbená country kapela Žízniví Dubáci!

Pohádková kovárna v Selibově

Pohádková kovárna v Selibově

Chcete-li vstoupit do pohádky, navštivte starobylou kovárnu v Selibově, která se nachází na půli cesty mezi Pískem a Protivínem. V malebné vesničce uprostřed návsi si dali dostaveníčko čerti, hastrmani a víly z nedalekého Tálínského rybníka, a jiná pohádková havěť.