Úvod > Aktuality > Muzeum voskových figurín Madame Tussauds nabídne setkání s Georgem Clooneym
Quentin Tarantino byl spatren v Praze
"> Quentin Tarantino byl spatren v Praze "> Voskový George Clooney "> Hollywoodská výstava Madame Tussauds priveze i Nicole Kidman
Zážitky

Muzeum voskových figurín Madame Tussauds nabídne setkání s Georgem Clooneym

  • Vydáno22. dubna 2014
U příležitosti tradičního českého svátku zamilovaných přináší Madame Tussauds jedinečnou možnost užít si setkání s Georgem Clooneym. Slavný fešák je součástí speciální filmové výstavy Madame Tussauds v Muzeu voskových figurín Praha. A jeho úžasně realistická figurína stráví na prvního máje několik hodin v pražských ulicích, konkrétně před Rudolfinem. Fanoušci tak budou mít skvělou příležitost setkat se se svým oblíbencem a pořídit si speciální májovou fotku.

Hollywoodská výstava Madame Tussauds v PrazeS lamačem dívčích srdcí Georgem Clooneym se budete moci setkat 1. května mezi druhou a čtvrtou hodinou odpolední před pražským Rudolfinem (Alšovo nábřeží, Praha 1). Speciální výstava Madame Tussauds je k vidění od pátku 11. dubna v Muzeu voskových figurín Praha

Oceňovaný režisér Quentin Tarantino je součástí speciální Hollywoodem inspirované filmové výstavy v Muzeu voskových figurín Praha v Celetné ulici. Režíruje zde takové hvězdy jako Nicole Kidman, Bruce Willise, George Clooneyho, zpěvačku Lady Gaga, oblíbeného mimozemšťana E. T. a v neposlední řadě také známý pár Brada Pitta a Angelinu Jolie. V rámci této vůbec první výstavy ve střední a východní Evropě umožní Madame Tussauds návštěvníkům vstoupit do světa filmu a seznámit se s hvězdami stříbrného plátna.

S lamačem dívčích srdcí Georgem Clooneym se budete moci setkat 1. květnaPořadatelé chtějí, aby si lidé čas strávený s figurínami skutečně užili. Neoddělí je žádnými provazy ani jinými bariérami, naopak jsou velmi rádi, když jsou jim návštěvníci co nejblíže, dotýkají se jich a fotí. Vždyť kdo by odolal neformální fotce se svou oblíbenou hollywoodskou celebritou?

Jedinečná filmová výstava Madame Tussauds bude otevřena od pátku 11. dubna a zůstane přístupná minimálně do konce října 2014. Vstup na ni bude součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti. 

Voskové muzeum Madame Tussauds Praha – expozice v historickém centru Prahy

Voskové muzeum Madame Tussauds Praha – expozice v historickém centru Prahy

Zažijte svět Madame Tussauds s neuveřitelně realistickými voskovými postavami. Přistupte ke slavným ikonám blíže než kdykoliv předtím! Připojte se k Tayloru Lautnerovi, udělejte si selfie s Tomem Cruisem a nebo si zazpívejte s Lady Gaga.