Úvod > Aktuality > Snowhill vyhlašuje v Herlíkovicích cenové prázdniny
Snowhill vyhlašuje v Herlíkovicích cenové prázdniny
"> Snowhill vyhlašuje v Herlíkovicích cenové prázdniny ">  V lyžarském areálu nedaleko Vrchlabí mají nasneženo, sjezdovky zde pokrývá pres 40 cm snehu "> Pro ty, kterým se nechce jet do Herlíkovic autem, nabízí Snowhill prázdninový skibus
Zimní sporty

Snowhill vyhlašuje v Herlíkovicích cenové prázdniny

  • Vydáno15. ledna 2015
Cenová revoluce ovládla krkonošský skiareál Herlíkovice nedaleko Vrchlabí. Jarní prázdniny jsou sice ještě daleko před námi a takřka v nedohlednu, ale ty cenové máte u nás na dosah. Vyhlašujeme speciální nabídku v podobě zvýhodněné ceny za denní skipas v období cenových prázdnin od 15. do 25. ledna.
LyžařPrůběh letošní zimní sezony je mírně řečeno trochu zvláštní. Chvíli pohádková zima, chvíli slunečné jaro, chvíli aprílové počasí – prostě nejistá sezona. A tak chce Ski areál Herlíkovice udělat svým věrným návštěvníkům radost, když paní zima stávkuje. V lyžařském areálu nedaleko Vrchlabí mají nasněženo, sjezdovky zde pokrývá přes 40 cm sněhu, jsou ve skvělé kondici a úspěšně odolávají náladám počasí. Točí se zde dvě čtyřsedačkové lanovky a pět vleků. Fungují také dětské parky, půjčovna a servis vybavení, lyžařská škola i příjemné občerstvení. K tomu se tu povedlo otevřít další sjezdové tratě. Takže i když to ve městech na zimu nevypadá, v Krkonoších panuje zimní pohoda.

HerlíkoviceA k tomu všemu ještě provozovatelé vyhlásili cenové prázdniny. Od čtvrtka 15. do neděle 25. ledna si v Herlíkovicích dospělí zajezdí celodenně za 390, junioři za 330 a děti za 260 korun. Skiareál Herlíkovice je otevřen přes den od 8:30 do 16:00 hod. a večerní lyžování je v provozu denně od 18:00 do 21:00 hodin.

Pro ty, kterým se nechce jet do Herlíkovic autem, nabízí Snowhill prázdninový skibus za pouhých 490 korun s odjezdem denně v 6:35 hod. z Prahy Černého Mostu.
Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov se nachází 4 km od Vrchlabí při silnici do Špindlerova Mlýna. Střediska nabízejí celkem 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků. Novinkou je dětský park.