Úvod > Aktuality > Užijte si dovolenou jako v Africe: dopřejte si ubytování v Safari Kempu
Užijte si dovolenou jako v Africe: dopřejte si ubytování v Safari Kempu
"> "> "> "> "> "> ">
Ubytování

Užijte si dovolenou jako v Africe: dopřejte si ubytování v Safari Kempu

  • Vydáno18. července 2021
Jak strávit dovolenou jako v Africe a přitom nevytáhnout paty z domova? Odpověď zní jednoduše: Safari Kemp ve Dvoře Králové. Jedná se o jediný safari kemp svého druhu v Evropě se stylovými bungalovy s vlastní koupelnou a terasou, venkovním bazénem, vířivku a mnoha dalšími lákadly. Součástí kempu je i výběh pro antilopy a zebry.

safari kempZůstaňte v Safari Parku ve Dvoře Králové o něco déle a využijte možnosti stylového ubytování v Safari Park Resortu, který je součástí zoo. Budete si připadat jako na dovolené v Africe! Své služby vám nabízí Hotel Safari Lodge***superior a Safari Kemp. Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici vstupenku do areálu safari parku (již od jedné – dvou nocí).

Každý si tu najde ubytování podle své chuti i nátury. Pro objevitele Afriky se nabízí útulné bungalovy, které vás ochrání po celý rok. Pro milovníky dobrodružství a luxusu budou to pravé glampingy a glampingy VIP, stany v korunách stromů.

stany safari kempPro ty, kteří chtějí zažít Afriku tak jako při výpravě do safari, jsou k dispozici klasické africké stany Súdán s dechberoucím výhledem na zebry, žirafy a pakoně. Ubytovat se však můžete také s vlastním stanem či karavanem na "pleku" (v afrikánštině toto slovo znamená "místo").

Až se budete cítit unaveni po návštěvě Safari Parku, můžete poslat děti na dětské hřiště a relaxovat u bazénu či ve vířivce nebo si na našich stylových grilech udělat večeři dle své chuti. Vlídné útočiště nabídne i stylový Tsavo Bar. Navíc můžete pozorovat antilopy a zebry přímo ze svého bungalovu, stanu nebo karavanu, a to ve dne i v noci, stejně jako v kempech v afrických národních parcích. Kdykoli můžete také svoje africké sousedy navštívit.
 

Co vše nabízí Safari Kemp

safari kempSafari Kempu je 74 míst pro stany, 22 karavanových stání, 10 bungalovů, 9 afrických stanů Súdán (z toho 3 VIP) a 7 glampingových stanů. V každém bungalovu jsou dva pokoje s koupelnou, wc, telefonem, tv, připojením k internetu venkovní terasou.

V nabídce je i bazén a vířivka, prodejna s drobným zbožím, připojení k internetu (wi-fi), půjčovna kol, prádelna, dětská hřiště, vstup na odpočinkovou vyhlídku na zvířata. Vstup do zoo je po celou dobu pobytu zdarma a součástí nabídky jsou i slevy na večerní safari.

Safari Kemp ve Dvoře Králové

Safari Kemp ve Dvoře Králové

Pozorujte antilopy a zebry přímo ze svého bungalovu, stanu nebo karavanu – budete si připadat jako na dovolené v Africe. Vybírat můžete mezi stylovým ubytováním v bungalovech nebo využít pohodlí vlastního stanu či karavanu. Ubytovat se můžete i v korunách stromů s výhledem na africká zvířata!

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové je jedna z nejznámějších zoologických zahrad v Česku. Najdete tu největší kolekci afrických zvířat v Evropě a jedinečné Africké a Lví safari. Dvorský safari park je také světovou jedničkou v odchovu kriticky ohrožených zvířat a jejich navracení zpět do přírody.

Večerní safari v Safari Parku ve Dvoře Králové

1.6.
30.9.
Večerní safari v Safari Parku ve Dvoře Králové

Objevte kouzlo afrického soumraku! Zažijte atmosféru podvečerní jízdy mezi velkými stády zvířat. Pozorujte zebry, žirafy a antilopy v záři zapadajícího slunce. Připravte se na jízdu, jakou jinde v Evropě nezažijete.

Expozice Umění pod kůží aneb krása kosti v Safari Parku Dvůr Králové

Expozice Umění pod kůží aneb krása kosti v Safari Parku Dvůr Králové

V suterénu Neumannovy vily Safari Parku Dvůr Králové objevíte expozici Umění pod kůží aneb krása kosti odhalující více než 330 kosterních exponátů zvířat celého světa. Jedná se o největší veřejně přístupnou sbírku tohoto druhu v České republice.

Lví safari v Safari Parku ve Dvoře Králové

Lví safari v Safari Parku ve Dvoře Králové

Lví safari vzniklo ve svahu nad bývalým pavilonem lvů. Smečka lvů se tam zcela volně pohybuje po rozlehlé oplocené pláni, zatímco návštěvníci mezi nimi mohou projíždět buď ve speciálně upravených vozech zoo nebo ve vlastním autě. Safari bylo oficiálně otevřeno v červenci 2015.

Galerie Zdeňka Buriana v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Galerie Zdeňka Buriana v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Obrazy pravěkých a dávno vyhynulých monster fascinovaly v dětském věku snad každého z nás. V Galerii Zdeňka Buriana v Safari Parku si můžete tyto chvíle připomenout a svým ratolestem zároveň vysvětlit, že roztomilá zvířátka běhala po naší planetě už před desítkami milionů let.