Úvod > Aktuality > Připravte se na lyže v lázních
Připravte se na lyže v lázních
">
Zážitky

Připravte se na lyže v lázních

Tradiční bazar zimních potřeb pro lyžování a snowboarding se ve Žlutých lázních v Praze – Podolí otevře letos už potřicáté. Milovníky zimních sportů čeká od středy 7. listopadu nabídka nového i použitého zboží.
Můžete si opět vybrat sjezdové lyže i běžky, boty, snowboardy, doplňky a další zboží za výhodné ceny. Připravena je také široká nabídka sportovních potřeb pro děti.
 
Tradiční bazar lyžařského vybavení funguje ve Žlutých lázních už tři desítky let. Původně nabízel i oblečení, teď se ale specializuje na sportovní vybavení. Ve stanu vedle baru na písečné pláži najdou zájemci desítky druhů lyží, snowboardů, bot a dalšího vybavení.
 
Bazar lyžařských potřeb bude otevřený až do konce února. Ve středu a ve čtvrtek ho mohou zájemci navštívit v době od 10 do 19 hodin, v sobotu pak od 9 do 14 hodin.
 

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.