Úvod > Aktuality > Přijďte si zdarma zacvičit do více než 200 fitness center po celé České republice
Prijdte si zdarma zacvicit do více než 150 fitness center po celé Ceské republice
"> Prijdte si zdarma zacvicit do více než 150 fitness center po celé Ceské republice "> Seznámíte se s novinkami mezi cvicebními trendy jak ve fitness tak v aerobních aktivitách, a to vše pod vedením zkušených lektoru "> Vyberete si to pravé fitness presne pro vás a vaše známé
Životní styl

Přijďte si zdarma zacvičit do více než 200 fitness center po celé České republice

  • Vydáno25. srpna 2013
Zbyla vám po dovolené nějaká kila navíc? Nechce se vám naskočit do pracovního tempa? Přichází čas pro výběr toho správného fitness přesně podle vašich představ. Možností je mnoho, seznamte se s kluby, ve kterých to ještě neznáte. Právě pro vás připravila iniciativa Česko se hýbe ve dnech 20. – 22. září již potřetí dny otevřených dveří ve více než 200 fitness centrech po celé republice.
Přijďte si zacvičit!Den otevřených dveří Česko se hýbe se ani zdaleka netýká pouze těch, co mají ke sportu kladný vztah a pravidelně ho praktikují. Naopak – cílem akce je oslovit lidi, kteří se pravidelné fyzické aktivitě z nejrůznějších důvodů vyhýbají, například z nedostatku času či kvůli finanční náročnosti. Právě ti mohou vyzkoušet služby fitness centra v blízkosti svého bydliště o volném víkendovém dnu a bez jakékoliv finanční zátěže.

Den otevřených dveří Česko se hýbe není rozhodně pouze pražskou záležitostí. Do akce se zapojily sportovní centra doslova z celé republiky. Jsou mezi nimi firmy provozující opravdu špičková a vysoce kvalitní fitness studia, například společnost World Class, která nabídne vstup zdarma do všech svých pražských poboček. Z mimopražských je to například Start Trac Health Club v Brně nebo Sport Oxygen Klub v Příbrami.

Přijďte si zdarma zacvičit a vyzkoušet si nová sportovní prostředí. Vyškolený personál vám poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy. Seznámíte se s novinkami mezi cvičebními trendy jak ve fitness tak v aerobních aktivitách, a to vše pod vedením zkušených lektorů. Vyberete si to pravé fitness přesně pro vás a vaše známé. Takové, které bude splňovat veškeré vaše představy.
IQ pohyb

IQ pohyb

V našem centru se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném životě, jako prevence proti možným civilizačním onemocněním.