Úvod > Aktuality > Poznejte Feng shui na zámku Napajedla
Poznejte Feng shui na zámku Napajedla
">
Památky

Poznejte Feng shui na zámku Napajedla

  • Vydáno27. března 2011
V prostorách zámku Napajedla byla v měsíci březnu otevřena Univerzita Feng shui s doplňkovými semináři a přednáškami. Výuka je vhodná pro všechny, kteří si chtějí rozšířit své znalosti o ekologické architektuře.
Univerzita nabízí víkendové studium Feng shui formou seminářů a přednášek. Feng shui je nauka o tvorbě harmonického prostoru a o příznivém vlivu takového prostoru na náš život. Feng Shui je tradičním čínským uměním a vědou o životě v harmonii s okolním prostředím. Využívá se v případech, kdy chceme zlepšit či podpořit svou životní situaci v oblasti zdraví, prosperity, vztahů či jen k podpoření obecné spokojenosti.

Vhodným dispozičním a výtvarným řešením a správným uspořádáním interiéru či exteriéru získáme pozitivní proudění energie čchi, která nám přinese příjemný pocit a úspěch v rozličných oblastech našeho života. Tradiční Feng shui nám umožňuje poznat a ovlivnit vzájemné prolínání energie okolního prostředí, nemovitostí, osob a nasměrovat je v náš prospěch. Využívá se proto při stavbách a úpravách objektů spojených s naším životem – soukromým i pracovním.

Naše bydlení má být místem regenerace, jistoty, soukromí, spokojenosti, zdraví, štěstí a harmonie. Pracoviště má nabízet využití našeho potencionálu, kreativity, projevení individuality, inspirace a dobrých pracovních vztahů.

Je jen na nás, zda tyto možnosti využijeme ve svůj prospěch, stejně jako mnoho úspěšných obchodníků a podnikatelů na celém světě, pro které je Feng shui seriozní součástí života.
Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.