Úvod > Aktuality > Pivopění v Dejvicích nabídne kromě domácího zlatavého moku také bohatý kulturní program
Pivopění v Dejvicích nabídne kromě domácího zlatavého moku také bohatý kulturní program
"> "> ">
Gurmánská turistika

Pivopění v Dejvicích nabídne kromě domácího zlatavého moku také bohatý kulturní program

  • Vydáno16. září 2014
Již třetí ročník multižánrového festivalu České Pivopění a Pivohraní proběhne 21. září od 13. do 22. hodin, a to na Vítězném náměstí v Praze 6. Na akci, která představí specialisty 25 českých, moravských a slezských sládků, budete moci nejen degustovat domácí pivo, ale pochutnáte si také na tradiční české gastronomii a užijete si ryze český kulturní program, který potěší celou rodinu.

Návštěvníci tak budou mít i letos unikátní možnost ochutnat na jednom místě více než 100 druhů piv z rodinných, malých a středních pivovarů z celé České republiky. České Pivopění a Pivohraní patří svým zaměřením výhradně na vše české k nejzajímavějším akcím svého druhu u nás.

O tom, že festival nebude výhradně jen o pivu, svědčí také bohatý doprovodný kulturní program akce. Návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku tradičních českých chuťovek k pivu, festivalovou tombolu, či hlasování o nejlepší pivovar.

Rodiče jistě uvítají také dětský koutek, kde budou pro děti nachystány zajímavé hry či malování na obličej. Celý program vyvrcholí koncerty takových domácích hudebních es, jako je kapela Yoyo Band, Tři sestry Banditos či legendární Argema, jejíž již song Jarošovský pivovar určitě nebude na takovéto akci chybět.