!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Nenechte si ujít Slavnosti piva v Krušovicích
Nenechte si ujít Slavnosti piva v Krušovicích
"> "> ">
Gurmánská turistika

Nenechte si ujít Slavnosti piva v Krušovicích

Vydáno 11. září 2019
V Královském pivovaru Krušovice se uskuteční jedna z nejlepších akcí pivovarské sezony: Slavnosti piva Krušovice. V sobotu 14. září od 12:00 do 23:00 hodin se přímo v areálu pivovaru stanete přímými účastníky úžasné zábavy – na své si přijdou milovníci skvělé hudby, dobrého jídla a soutěží, kde hlavní výhrou je zásoba královského piva na celý rok. Vstupné se neplatí.
Královský pivovar Krušovice na Rakovnicku pořádá v sobotu pivní slavnosti. Během slavností nahlédnete do historie krušovického pivovaru a rovnou i pod pokličku vaření královského krušovického piva na řadě exkurzí, které se budou konat během celých Krušovických slavností.

V mezičasech hudebních vystoupení naplánovali organizátoři slavností i atraktivní soutěže, ve kterých budete moci vyhrát pivo až na rok zdarma!

Na Slavnosti piva Krušovice se chodí i za dobrým pivem a jídlem. Na čepu bude celé portfolio krušovických piv včetně nefiltrované 12, která byla uvařena speciálně k této příležitosti. Návštěvníci se mohou těšit na skvělou muziku – kapely Tři sestry, Brutus nebo Wohnout a mnoho dalších. Nebudou chybět exkurze, na kterých nahlédnete pod pokličku pivovaru a zjistit, jak se vaří světové pivo.

Další možnosti zábavy nabídnou volnočasové hry ve vyhrazeném areálu v pivovaru. Stejně jako v předchozích letech se v průběhu dne budou konat exkurze do výrobních prostor pivovaru s odborným průvodcem. Odpočinek a pohodlí najdete v  Relax zóně.
Rabasova galerie v Rakovníku

Rabasova galerie v Rakovníku

Rabasova galerie má sídlo v nejznámější židovské kulturní památce v Rakovníku, v budově bývalé synagogy. Po rozsáhlé rekonstrukci celého objektu sem byla umístěna stálá expozice díla Václava Rabase.

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Vaření vynikajícího piva má na Rakovnicku tradici stejně dlouhou jako pěstování toho nejlepšího chmele, onoho nenahraditelného koření piva, které dává pivu jeho nezaměnitelnou vůni a chuť. V minulosti vařily pivo na Rakovnicku téměř tři desítky pivovarů a modely některých z nich si můžete prohlédnout v unikátní expozici pivovarnictví, kterou najdete v budově Obecního úřadu v Krušovicích, vzdálené doslova jen pár kroků od zdejšího známého pivovaru.

Restaurace U lípy v retro stylu

Restaurace U lípy v retro stylu

Z naší vyhlášené kuchyně vám můžeme nabídnout široký výběr tradiční české hotovkové kuchyně – nechybí ani klasická pečená kachna.

Další aktuality

15.1.
2021
Vyrazte na běžkách do středních Čech

Vyrazte na běžkách do středních Čech

Střední Čechy | Zimní sporty
12.1.
2021
Labyrinty zámku Loučeň jsou přístupné

Labyrinty zámku Loučeň jsou přístupné

Střední Čechy | Zážitky