Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace U lípy v retro stylu
Restaurace U lípy v retro stylu
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace U lípy v retro stylu

Z naší vyhlášené kuchyně vám můžeme nabídnout široký výběr tradiční české hotovkové kuchyně – nechybí ani klasická pečená kachna.
Samozřejmou součástí nabídky jsou gastronomické služby vycházející na jedné straně z tradičních hodnot odpovídající umístění a charakteru hotelu, na druhé straně sledující nejnovější gastronomické trendy a reagující na ně.

Při jakékoliv příležitosti můžete ochutnat naše skvělé Královské Krušovické pivo vařené v nedalekém pivovaru a vybírat můžete také z velké nabídky domácích i zahraničních vín.

Během pobytu v naší restauraci se o vás postará příjemný personál s dlouholetými zkušenostmi. Dle vašeho přání a druhu oslavy vám pomůžeme sestavit vaše menu.

Hotel U lípy je nově otevřený tříhvězdičkový hotel a nachází se u strategické komunikace Praha – Karlovy Vary. Historie této budovy sahá do 18. století. Již v minulosti sloužila stará část jako zájezdní hostinec, který stál při prašné cestě (dnes Karlovarka), kdy po této cestě ještě jezdívaly koňské povozy, které byly ustájeny ve spodní části budovy. Spodní část byla v r. 1997 přestavěna na Vinárnu U kameného sloupu, které dominují původní klenbové stropy střetávající se v kamenný sloup. Kapacita vinárny je 50 míst. V horní části budovy se nachází Restaurace U lípy.

Hotel nabízí 17 pokojů s celkovou kapacitou 50 lůžek. Prostorné nadstandardní pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem – rozdílně tvarově řešeny s ohledem na původní dispozice objektu. Standardní výbava všech pokojů je samozřejmostí.

Příjemné posezení nabízí i naše nově otevřená zimní zahrada, která se nachází v přízemních prostorách vinárny. Další možnost posezení nejen uvnitř nabízí horní část restaurace, kde se v přední části nachází terasa a v zadní části nově otevřený dětský koutek

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Bucek u Řevničova

Camping Bucek u Řevničova

Nové Strašecí, Střední Čechy
Hotel Lions Nesuchyně

Hotel Lions Nesuchyně

Nesuchyně, Střední Čechy