Úvod > Aktuality > Naučte se připravovat skvělé pokrmy na zámku Napajedla
Naučte se připravovat skvělé pokrmy na zámku Napajedla
"> "> ">
Památky

Naučte se připravovat skvělé pokrmy na zámku Napajedla

  • Vydáno14. listopadu 2012
V průběhu listopadu a prosince máte možnost naučit se v zámku Napajedla připravovat skvělé pokrmy italské či řecké kuchyně a v prosinci se inspirujete například přípravou vánočního nebo silvestrovského menu.
V Moravském kulinářském institutu, který je součástí této historické památky, kurzy vaření pokračují. V kurzech, které se konají vždy ve čtvrtek od 18 hod., nahlédnete pod pokličku řecké a italské kuchyně. Prosincové kurzy budou především o adventu a Vánocích. Těšit se můžete na přípravu voňavé vánočky, štoly a samozřejmě se bude vařit také správné tradiční vánoční menu a silvestrovské občerstvení.

Na kurzy se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na webových stránkách, a nebo zasláním přihlášky na email zámku Napajedla. Jestliže máte doma milovníky jídla a vaření, můžete jim kurzy vaření na zámku Napajedla věnovat k Vánocům. Kurzy totiž pokračují i v roce 2013.

Přehled kurzů do konce roku 2012:
22. listopad – Řecká kuchyně
29. listopad – Italská kuchyně v kuchyni pro „singl“ vaření
6. prosinec – Pečeme vánočku a vánoční štolu
13. prosinec – Vánoční večeře na nečisto
20. prosinec – Příprava na Silvestra

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.

Další aktuality