Úvod > Aktuality > Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně se v pátek otevírá
Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně se v pátek otevírá
"> "> "> "> "> ">
Zimní sporty

Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně se v pátek otevírá

  • Vydáno20. ledna 2022
Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně se tento pátek 21.1.2022 poprvé otevře všem příznivcům jízdy na saních. I když počasí dává provozovatelům zabrat a sněhu je kolem velmi málo, podařilo se jim dát sáňkařskou dráhu do provozuschopného stavu. Trať bude otevřená od 10:00 do 16:00 hodin.

sáňkařský dráha špindlSáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně bude opět v provozu od pátku 21. ledna 2022. Měří bezmála 3 kilometry a celkové převýšení dosahuje 400 metrů. Jízda na této nejdelší osvětlené sáňkařské dráze v ČR je prostě jedinečným zážitkem. Na sáňkách si užijí spoustu zábavy všichni, rodiče s dětmi i parta kamarádů. A že se vám nechce šlapat do kopce a táhnout sáňky? Žádný problém. V každé vstupence na dráhu je zahrnuto vyvezení autobusem na start i půjčení saní. Stačí se vhodně obléknout a přibalit spoustu dobré nálady.

sáňkařská dráhaNa startu u Špindlerovy boudy u Vojenské zotavovny Malý Šišák vám zapůjčí sáňky, na kterých sjedete po sáňkařské dráze zpět dolů. Saně odevzdáte v cíli u občerstvení a záleží pak jen na vás, jestli se autobusem vrátíte na náměstí, nebo zda zážitek z jízdy umocníte krátkou procházkou podél řeky Labe zpět do centra. V případě, že si budete chtít sjet dráhu znova, můžete v cíli počkat na další autobus jedoucí na start. Na saních jede každý sám, pouze děti do 7 let se vezou vždy s dospělým. Základní jízdné je za 299 Kč, cena za druhou a každou další jízdu během jednoho dne 190 Kč. K zakoupení jsou hízdy pouze v cíli dráhy na Dívčích lávkách.

V pátek 21.1. bude dráha v provozu od 10:00 do 16:00 hodin, autobus bude jezdit každou celou hodinu. V sobotu 22.1. se bude jezdit od 10:00 do 16:00 hodin, autobus pojede po půlhodinách. K dispozici budou také večerní jízdy v 18:00, 19:00 a 20:00 hodin. V neděli 23.1. jsou denní jízdy opět od 10:00 do 16:00 a autobus bude jezdit po půlhodinách. Od pondělí pak budou k dispozici pouze denní jízdy, večer se bude jezdit v případě příznivých podmínek.

Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně

Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně

Jízda na nejdelší osvětlené sáňkařské dráze v ČR, to jsou vaše jedinečné zážitky na sněhu. Dráha se nachází ve Špindlerově Mlýně a při jejím zdolávání si užijete bezmála 3 kilometry jízdy na saních s převýšením až 400 metrů.

Další aktuality

22.5.
2022
Máte děti? Vezměte je do pohádek čaroděje Archibalda

Máte děti? Vezměte je do pohádek čaroděje Archibalda

Královéhradecký kraj | Zážitky
21.5.
2022
Tvrz Dobrošov u Náchoda se po třech letech zvnovu otevřela

Tvrz Dobrošov u Náchoda se po třech letech zvnovu otevřela

Královéhradecký kraj | Památky
21.5.
2022
Krkonošskému národnímu parku je 59 let

Krkonošskému národnímu parku je 59 let

Královéhradecký kraj | Kultura