Úvod > Aktuality > Na pardubickém zámku otevírají výstavu mapující 90 let hokejového klubu
Pardubice jsou hokejovým mestem a o tomto víkendu to platí dvojnásobne
"> Pardubice jsou hokejovým mestem a o tomto víkendu to platí dvojnásobne
Životní styl

Na pardubickém zámku otevírají výstavu mapující 90 let hokejového klubu

  • Vydáno19. ledna 2013
"Těšte se na Hejdukovu trofej, starou ""rolbu"" a legendy! Výstava bude probíhat až do 28. dubna a klub chystá i různé speciální akce, například setkání mistrů u příležitosti patnáctiletého výročí triumfu na olympiádě v Naganu. "
Pardubický hokejový klub si letos zároveň připomíná 40. výročí zisku prvního mistrovského titulu. Výstava bude mapovat 90letou historii klubu, jednak exponáty, cennými relikviemi a informacemi o historii klubu.

Můžete navštívit i multimediální část, která návštěvníky výstavy dosne do děje, tak aby si mohli užít současné prostředí klubu i jeho nejvýznamnější momenty.
Východočeská galerie v Pardubicích

Východočeská galerie v Pardubicích

Východočeská galerie v Pardubicích, která sídlí na pardubickém zámku, představuje stálé expozice výtvarného umění. Pravidelně se zde pořádají výstavy. Galerie organizuje také řadu přednášek pro předem objednané školní skupiny.

Zámek Pardubice – perla města perníku

Zámek Pardubice – perla města perníku

Zámek Pardubice najdete v samém srdci města za mohutnými obrannými valy. Ty jsou samy o sobě výletním cílem – v jejich bujné zeleni najdete kromě odpočinkových zón nejrůznější zámeckou zvěř – pávy, kozy i veverky. Ujít si nenechte zámeckou hlásku, ze které je za dobrého počasí krásný výhled.

Další aktuality