Úvod > Aktuality > Na jubilejní konferenci AdCamp zavítá opět Daniel Levine
Dejište AdCampu Kongresové centrum Zlín
Životní styl

Na jubilejní konferenci AdCamp zavítá opět Daniel Levine

  • Vydáno13. dubna 2014
V dubnu se ve Zlíně uskuteční již tradiční mezinárodní konference o marketingu a propagaci v turismu – AdCamp 2014. Jubilejní pátý ročník poradí, jak se stát místem, o kterém se mluví. A opět bude stát za to!

AdCamp proběhne již potřetíPopáté v řadě mají profesionálové z turismu příležitost setkat se se svými kolegy a konfrontovat způsoby své práce s experty z oboru destinačního managementu a marketingu v ideálním prostředí odborné konference AdCamp. Tématem letošního ročníku, který se koná v Kongresovém centru Zlín, se stala destinace a budování její reputace.

Co může manažer udělat pro to, aby se o jeho destinaci mluvilo, a to samozřejmě v dobrém? Jak závisí reputace místa na jeho komunikaci? Jak destinaci efektivně řídit? Jakou roli hrají pro destinaci média? Na tyto a další otázky budou odpovídat lektoři během svých prezentací.

Po třech letech navíc opět zavítá na prkna Kongresového centra Zlín Daniel Levine, aby zhodnotil, jak „poskočil“ turismus oproti jeho předchozí návštěvě. Daniel Levine byl účastníky vyhlášen nejlepším lektorem AdCampu a i tentokrát s sebou přiveze nejnovější oborové trendy, které dodají místu nezbytný šmrnc.
Z úst Lii Ghilardi možná poprvé uslyšíte o DNA místa. Působivá Britka pohovoří o důležitosti jeho pochopení a zdůrazní nutnost spolupráce jednotlivých stakeholderů.

Třetím zahraničním hostem bude Simon Mawer. Známý britský spisovatel, autor bestselleru o brněnské Vile Tugendhat „Skleněný pokoj“, se v rámci své přednášky zamyslí nad tím, jak se vzájemně ovlivňují knihy a místa.

AdCamp dokáže samozřejmě ocenit rovněž české odborníky. Protože se letos na konferenci bude probírat také vztah médií a turismu, o své názory a zkušenosti se podělí i tuzemští novináři a publicisté – například Jan Rybář nebo moderátor konference Václav Žmolík. Sobě vlastní, neotřelý pohled na rozličná místa přinese architekt a průvodce pořadem Šumná města – David Vávra.

Odborně konferenci zaštítí stálice AdCampu – Monika Palatková, která bude publicistu Václava Žmolíka moderátorsky doplňovat.

Dalším zpestřením konference by měla být prezentace proslulé fotografky Markéty Navrátilové, která poprvé vystoupí v roli lektorky právě na AdCampu . O jejích fotografických dovednostech se budou moci návštěvníci přesvědčit díky výstavě „Tour de France“. Výstava se uskuteční v rámci doprovodného programu, jehož další částí bude i autogramiáda Simona Mawera

Kongresové centrum Zlín – kulturně společenské centrum

Kongresové centrum Zlín – kulturně společenské centrum

Kongresové centrum, které navrhla slavná architektka a zlínská rodačka Eva Jiřičná, je zaměřené na pořádání kulturních, společenských a vzdělávacích akcí. Poskytuje také zázemí pro Filharmonii Bohuslava Martinů.

Další aktuality

Ve Velkých Karlovicích na léto 2024 chystají pravidelné kurzy pečení frgálů a pizzy

Valašsko, to je romantický kraj s přírodou, která vám nejprve vezme dech svou krásou, a pak vám vrátí potřebný klid. Také je to ale kraj slivovice, kyselice, frgálů, poškrabků a dalších krajových specialit. Resort Valachy ve Velkých Karlovicích pořádá pro milovníky pečení a krajových specialit už několik let pravidelné kurzy pečení frgálů. Mimo to se můžete přihlásit i na kurz pečení pizzy. Kurzy probíhají od května do konce srpna a je třeba zamluvit si je předem.
Zlínský kraj | Gurmánská turistika

Jurkovičova rozhledna v Rožnově je již opět otevřená

Navštivte krásnou vyhlídku nad Rožnovem pod Radhoštěm – Jurkovičovu rozhlednu! Během dubnových víkendů je otevřená vždy v sobotu a neděli, a to od 10:00 do 16:00 hodin. Hlavní sezónu s denním provozem tu zahájí v květnu.
Zlínský kraj | Příroda

50 tipů, kam na výlet v okolí Zlína

Zlín máte asi nejvíce spojený s obuvnickou firmou Baťa, která z malé vesničky vybudovala zcela jedinečné krajské město. V celé jeho kráse ho uvidíte z posledního patra Zlínského mrakodrapu, budovy č. 21 továrního areálu. Navštívit zde můžete Baťovu vilu, památník, ale i Muzeum jihovýchodní Moravy či slavné zlínské filmové ateliéry. Zlín je nejen zajímavé město, ale má i překrásné a neméně zajímavé okolí. Kousek je to do lázní Luhačovice s pohádkovou architekturou Dušana Jurkoviče, na hrad Lukov, k valašským chaloupkám v Rožnově pod Radhoštěm i na květnaté louky Bílých Karpat.
Zlínský kraj | Zážitky

Zámek Buchlovice opět ovládne Tulipománie

Zámek Buchlovice se těší na své návštěvníky! Zámecká zahrada je veřejnosti otevřena již od začátku března a interiéry zámku se poprvé otevřou o velikonočních svátcích. Právě na Velikonoce zámek připravil oblíbenou výstavu tulipánů – Tulipománie je určená všem milovníkům květin. Výstavu tvoří asi 1800 kusů tulipánů, k vidění je na 50 druhů tulipánů, včetně Rembrandtových oblíbených druhů. Akce potrvá od 28. března až do Velikonočního pondělí 1. dubna 2024.
Zlínský kraj | Památky

Luhačovické Sluneční lázně vás pozvou do muzea lázeňství i expozice luhačovických velikánů

Rozsáhlá rekonstrukce Slunečních lázní v Luhačovicích je po třech letech téměř hotová. V obnoveném areálu vzniká nejen muzeum lázeňství, ale také stálé expozice věnované Dušanu Jurkovičovi a Leoši Janáčkovi.
Zlínský kraj | Lázně a wellness

Užijte si Velikonoce na Valašsku s ukázkami tradičních velikonočních a jarních zvyků

Malebnou oblast Valašska si většinou spojujeme s tradičními lidovými zvyky a bohatou folklorní tradicí. Připomenout si jejich význam a historii se přímo nabízí na Velikonoce v oblíbeném skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, který přiblíží sváteční i každodenní život generací našich předků. Při procházce Valašskou dědinou si připomenete velikonoční zvyky a tradice. Průvodci vám budou tetičky a strýčkové, kteří povypráví o významu svátků jara, naučí vás plést tatary či malovat kraslice. Krom toho, že okusíte tradiční velikonoční pokrmy, se dozvíte, co jsou rapače, jak připravit pučálku nebo k čemu sloužily muší ráje. Areály Valašského muzea v přírodě ožijí po celý velikonoční prodloužený víkend ukázkami tradičních velikonočních a jarních zvyků.
Zlínský kraj | Kultura

Reprezentační sály na Arcibiskupském zámku v Kroměříži voní jarními květinami a v Letním bytě zní hudba květin

Jaro už klepe na dveře a s ním přichází nová návštěvnická sezona na Arcibiskupském zámku v Kroměříži, kterou zde zahajují tradičně týden před Velikonocemi. Jako každé jaro i letos připravili na zámku unikátní květinovou výzdobu reprezentačních sálů. Velké sály provoní jarní květiny, letní byt arcibiskupa se nakrátko promění v hudební salonek a symbolicky se rozezní tóny stylizovaných květinových hudebních nástrojů. Zámeckou Květnici jara doprovodí výstava sochaře Jiřího Netíka a nejmenší návštěvníci jsou zváni do tvořivé dílničky.
Zlínský kraj | Kultura

Lačnovské louky opět pokrývají květy šafránu!

Valašské louky v okolí obce Lačnov na Hornolidečsku právě nyní krásně kvetou. Očekává se, že fialovo-bílý koberec drobných kvítků vzácného šafránu bělokvětého pokryje zdejší stráně koncem tohoto týdne nebo na samém začátku dubna 2024. Tato přísně chráněná květinka zde každoročně vykvétá v hojném počtu – jedná se o nejbohatší naleziště této exotické rostlinky v České republice. Jedním z důkazů nástupu nejkrásnějšího ročního období jsou šafránem poseté louky v Lačnově a v jeho okolí – např. na Sucháčkových pasekách.
Zlínský kraj | Příroda