Úvod > Aktuality > Modeláři z České Skalice zvou na výstavu železničních modelů do Dobrušky
Modeláři z České Skalice zvou na výstavu železničních modelů do Dobrušky
"> "> ">
Zážitky

Modeláři z České Skalice zvou na výstavu železničních modelů do Dobrušky

  • Vydáno28. února 2020
Na předjarní výstavě vláčků ve Střední průmyslové škole elektro a informačních technologií v Dobrušce vystavili členové Modelářského centra z České Skalice unikátní model kolejiště, který napodobuje provoz na skutečné železnici. Od soboty 29. února do neděle 1. března zde mohou návštěvníci pozorovat provoz modulové železnice a unikátní model kolejiště.
model vlakuPo dlouhé zimě zpříjemní modeláři z České Saklice víkend 29. 2. a 1. 3. 2020 pěknou výstavou modelové železnice s plastikovými a papírovými modely v SPŠ el-it v Dobrušce. Dlouhou školní chodbou se bude prohánět 10 dlouhých vlakových souprav s celkem 120 vagóny, některé modely uvidí návštěvníci vůbec poprvé.

Prohlédnete si provoz modulové železnice i domácí kolejiště. členové Modelářského centra z České Skalice vystaví také unikátní model kolejiště, který napodobuje provoz na skutečné železnici.

Kreativní a tvůrčí návštěvníky potěší netradiční modelářské workshopy pro malé i velké. Workshop bude tematicky zaměřen na zimní krajinky s domečkem. Samozřejmě na výstavě nebude chybět koutek s potřebami a materiály nejen pro železniční modeláře. Výstava je otevřena v sobotu od 9:00 do 17:00 hodin a v neděli do 16:00 hodin.