!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Předjarní výstava vláčků v Dobrušce
Výstavy

Předjarní výstava vláčků v Dobrušce

Kdy 29. únor 2020 – 1. březen 2020
Na výstavě vláčků v prostorách SPŠel-it v Dobrušce vystaví Modelářské centrum z České Skalice unikátní model kolejiště, který napodobuje provoz na skutečné železnici. Od soboty do neděle mohou návštěvníci shlédnout provoz modulové železnice a bohatý doprovodný program.

Ve spolupráci SPŠ el-it v Dobrušce připravuje Modelářské centrum z.s. tradiční výstavu vláčků a modelů v prostorách školy. Od soboty 29.února do neděle 1. března mohou návštěvníci shlédnout provoz modulové železnice a domácí kolejiště. Členové Modelářského centra z České Skalice vystaví unikátní model kolejiště, který napodobuje provoz na skutečné železnici. K vidění budou papírové a plastikové modely.

Kreativní a tvůrčí návštěvníky potěší netradiční modelářské workshopy pro malé i velké. Workshop bude tematicky zaměřen na zimní krajinky s domečkem. Samozřejmě na výstavě nebude chybět koutek s potřebami a materiály nejen pro železniční modeláře.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Adler v Dobrušce

Penzion Adler v Dobrušce

Dobruška, Královéhradecko
Ubytovna Loučky v Dobrušce

Ubytovna Loučky v Dobrušce

Dobruška, Královéhradecko
Pivovar Rampušák v Dobrušce

Pivovar Rampušák v Dobrušce

Dobruška, Královéhradecko