Úvod > Aktuality > Maminy cup - není důležité zvítězit, ale užít si to!

Maminy cup - není důležité zvítězit, ale užít si to!

Vydáno 25. května 2014 Zážitky
Maminy Cup je velké setkání maminek, které preferují aktivní životní styl. Je to sportovní festival šitý na míru právě jim. Letos, dne 31. května 2014, se v Kladně uskuteční již čtvrtý ročník této akce a je opět připraven bohatý program!
Akce je určena pro maminky, které si chtějí zasportovat, zasoutěžit a užít si sportovní a fitness program s dalšími maminkami. Hlavní náplní akce Maminy Cup jsou sportovní turnaje a soutěže v klasických sportech a disciplínách, ale i nevšedních pohybových aktivitách
 
Dopolední i odpolední program je atraktivním mixem sportovních soutěží a nesoutěžních pohybových aktivit. Součástí programu je také beauty, relax a poradenská zóna partnerů akce. Ambasadorkou Maminy Cup 2014 je česká nejúspěšnější střelkyně Kateřina Emmons, hrdá maminka dvou dětí, a fitness hostem je známý český instruktor a lektor, Lukáš Kolek.
 
Nemusíte ani řešit, co s dětmi. Pro nejmenší je hlídání zajištěno a pro děti od dvou let je připraven také zajímavý program plný soutěží. Přiveďte i partnera, kamarádku nebo třeba prarodiče, také oni se mohou zapojit do doprovodného programu nebo přinejmenším fandit a fotit. Zarezervujte si tedy datum 31. května 2014 na Maminy Cup 2014.