Úvod > Aktuality > Maminy cup – není důležité zvítězit, ale užít si to!
Maminy cup - není důležité zvítězit, ale užít si to!
"> "> "> ">
Zážitky

Maminy cup – není důležité zvítězit, ale užít si to!

  • Vydáno25. května 2014
Maminy Cup je velké setkání maminek, které preferují aktivní životní styl. Je to sportovní festival šitý na míru právě jim. Letos, dne 31. května 2014, se v Kladně uskuteční již čtvrtý ročník této akce a je opět připraven bohatý program!
Akce je určena pro maminky, které si chtějí zasportovat, zasoutěžit a užít si sportovní a fitness program s dalšími maminkami. Hlavní náplní akce Maminy Cup jsou sportovní turnaje a soutěže v klasických sportech a disciplínách, ale i nevšedních pohybových aktivitách
 
Dopolední i odpolední program je atraktivním mixem sportovních soutěží a nesoutěžních pohybových aktivit. Součástí programu je také beauty, relax a poradenská zóna partnerů akce. Ambasadorkou Maminy Cup 2014 je česká nejúspěšnější střelkyně Kateřina Emmons, hrdá maminka dvou dětí, a fitness hostem je známý český instruktor a lektor, Lukáš Kolek.
 
Nemusíte ani řešit, co s dětmi. Pro nejmenší je hlídání zajištěno a pro děti od dvou let je připraven také zajímavý program plný soutěží. Přiveďte i partnera, kamarádku nebo třeba prarodiče, také oni se mohou zapojit do doprovodného programu nebo přinejmenším fandit a fotit. Zarezervujte si tedy datum 31. května 2014 na Maminy Cup 2014.

Další aktuality