Úvod > Aktuality > Loučeňský zámek nábídne čokoládové podzimní prázdniny
Loučeňský zámek nábídne čokoládové podzimní prázdniny
"> "> "> ">
Zážitky

Loučeňský zámek nábídne čokoládové podzimní prázdniny

  • Vydáno21. října 2019
Celkem pět dní volna čeká od soboty 26. do středy 30. října 2019 na všechny školou povinné děti. Zámek Loučeň pro ně chystá čokoprázdniny a k nim příjemný dárek: Během celých čokoprázdnin děti neplatí žádné vstupné! Pohádky v zámecké oranžerii od soboty 26. do pondělí 28. 10. 2019

zámek LoučeňHezký prázdninový zážitek čeká na děti, které vezmou jejich rodiče či prarodiče v některém z pěti prázdninových dnů na zámek Loučeň. Zde totiž budou děti lákat na čokoládové prohlídky, kde se i rodiče dozví o čokoládě hodně zajímavého, ale hlavně: ochutnají přímo v zámeckých pokojích postupně hned několik druhů čokolád.

LoučeňA co navíc hodně ocení dospěláci – po celé prázdniny neplatí děti na Loučeni žádné vstupné. To se netýká jen jedinečných čokoládových prohlídek, ale také vstupu do oblíbených labyrintů. Pokud tedy absolvujete s dítětem vše, co o prázdninách zámek Loučeň nabízí, utratíte za něj jen symbolických 40 Kč za zkonzumovanou čokoládu.

Všechny vzorky pro čokoládové prohlídky připravil pan Přebinda z firmy Královská čokoláda. Ochutnáte kvalitní hořkou, mléčnou a bílou čokoládu. Poznáte jak chutná jednodruhová plantážová čokoláda z její pravlasti Ameriky a na závěr ochutnáte ručně dělanou pralinku, dětskou pro děti, pro dospělé budou i pralinky dámské a pánské.
 

Čokoládové prohlídky po celé prázdniny od rána do večera

čokoláda loučeňČokoládové prohlídky se na zámku těší oblibě již delší dobu. V létě ale na ně musí návštěvníci čekat do páté v podvečer, kdy tradičně přichází jejich hodina. Ne každému se ale chce, nebo má tu možnost čekat do konce otvírací doby. Během podzimních prázdnin proto budou čokoládové prohlídky volně rozloženy do celé provozní doby.

A co navíc: Protože jsou to prohlídky prázdninové, bude komentář ještě více přizpůsoben dětskému publiku, než u čokoládových prohlídek v hlavní sezóně. Děti, ale i dospělí se dozví mnohé překvapivé skutečnosti: třeba že i čokoláda má svého Boha. Pro velký zájem doporučujeme rezervaci na zámecké prohlídky rezervace prohlídek na: infocentrum@zamekloucen.cz, nebo na telefonu 325 585 228.

Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Noc na zámku je snem mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci v zámeckém hotelu Maxmilián, zámeckém apartmánu nebo Domečku knížete Alexandra.

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.