Úvod > Aktuality > Pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu a skvělou zábavu
Pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu a skvělou zábavu
"> ">
Gurmánská turistika

Pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu a skvělou zábavu

  • Vydáno16. července 2017
Kdo má rád pivo, ten si o prázdninách může vybrat hned z několika festivalů a slavností. Na všech vás čeká hudba, pivní soutěže, zábava a hlavně ochutnávky zajímavých piv z mnoha desítek malých i velkých pivovarů.
Piva není nikdy dost, zvlášť v horkých letních dnech, a tak vás zveme rovnou na čtyři zajímavé pivní akce. V sobotu 22. července se v areálu sklárny Novosad v Harrachově pořádají Harrachovské pivní slavnosti. Kromě senzačního piva vás čeká bohatá tombola, zajímavý hudební program a prohlídky muzea a sklárny s možností vyzkoušet si foukání skla.

Chybět nebudou ani nejrůznější soutěže, jako je pití piva a držení tupláku na čas, jízda na opilém kole (zatáčí opačně, než řídí!) či hod sudem do dálky.

Stejný den se v Rosicích na Brněnsku chystá Setkání malých pivovarů a Pivní festival ve středočeských Měšicích, o týden později v sobotu 29. července se vydejte na tradiční Pivní slavnosti pivovaru Regent do Třeboně. Brány pivovaru se otevřou ve 12 hodin a zavírat se budou až ráno následující den!
Pilsner Fest 2022

7.10.
8.10.
Pilsner Fest 2022

Největší pivní slavnost roku 2022 v celé České republice svýjimečným programem – oslavou 180. výročí uvaření prvního ležáku Pilsner Urquell.

Další aktuality