Úvod > Aktuality > Festival otrlého diváka zve na Podzimní sklizeň
Festival otrlého diváka zve na Podzimní sklizeň
"> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

Festival otrlého diváka zve na Podzimní sklizeň

  • Vydáno30. října 2020
Špalíček otrlých pohádek a Nindža zombák čeká na příznivce okrajových žánrů na sedmnáctém ročníku Festivalu otrlého diváka. Podzimní sklizeň "béčkových" filmů se bude konat letos on-line, a to v digitálním kinosále Moje kino LIVE. V rámci koronového speciálu si pro vás ansámbl otrlců připravil dva strhující interaktivní filmové formáty. První zhlédnete v sobotu 31. 10. a druhý ve středu 4. 11. 2020.
festival otrlého divákaLetošní on-line verze Festivalu otrlého diváka začne na úplňkovou sobotu 31. října, kdy uvidíte Špalíček otrlých pohádek, děti k nim ale raději nezvěte. Pětice performerů se formou štafety podělí o dabování tří částí náramně otřesného souboru hororových povídek. Ten patří do studnice ryze amatérských hororů natočených filmovými nadšenci bez profesionálního zázemí. Hororové příběhy o Satanově náhrdelníku, zhrzeném manželovi na vražedné stopě a tajemství jednadvacáté úrovně jedné fantasy videohry budou doprovázeny trademarkovým dabingem pětice vokálních performerů: Kafilerie Zawadské, Josefa Vokurky, Samanthy Bifidus, Immanuela Lubrikanta a Jíry Fostré. Součástí virtuálního mecheche bude i drinking game, skrze kterou se můžete lépe vyrovnat s nástrahami světa i tohoto snímku.

festival otrlého divákaVe středu 4. listopadu k vám do obýváků vtrhne Nindža zombák – nejpodivnější hrdina světové kinematografie, který vstane z hrobu ranně-devadesátkové popkultury. Zběhlý v bojových uměních, těžce zkoušený životem i smrtí a vyzbrojený kolekcí orientálních zbraní i pravým americkým mulletem musí švarný sportsmen Jack proti své vůli čelit nezdolnému zlounovi Sekáčovi, který chce ukořistit Urnu Prométheovu... V rámci koronového speciálu Festivalu otrlého diváka uvidíte Nindžu zombáka s českými titulky. Tento skvost bude doplněn interaktivními taškařicemi v podobě sofistikovaných odborných komentářů i přízemně odporných vejšplechtů na paralelním chatu.

Nenechte si ujít neopakovatelnou příležitost poznat legendární festival z pohodlí vašeho domova. Má to i několik výhod – online se nikdo nedozví, na jaký brak se díváte, nebo naopak – pokud si budete znechuceni zakrývat oči i uši až se nakonec odpojíte, nikdo vám to rovněž nebude mít za zlé.