Úvod > Co chcete dělat? > Kino Aero – kino, ve kterém se budete vznášet
Zážitky

Kino Aero – kino, ve kterém se budete vznášet

Jeden z nejstarších filmových klubů v ČR uvádí měsíčně na 60 různých filmů. Aero je kino s jedinečnou atmosférou, kam si můžete zajít na předpremiéry i premiéry nových filmů, osvědčené klasiky, páteční a sobotní noční projekce, tematické filmové přehlídky.

Každý pátek a sobotu rozšiřuje svůj program o noční projekce filmů. Hostí předpremiéry a premiéry nových distribučních filmů. Vybrané projekce obohacuje o lektorské úvody, program o nevšední akce a happeningy, prostor baru o výstavy fotografií a plakátů.
 

Aero je kino s jedinečnou atmosférou

Technické zázemí: kapacita je 336 míst. Projekce je možná z 35 mm filmu, DCP, dále VHS, DVD, BetaSP a jakýkoliv běžný digitální soubor v rozlišení HD. Kino je vybaveno plně digitálním projektorem dle požadavků DCI Sony CineAlta 4K, projektor verze 320 a server LMT 300. Zvuk Dolby Digital EX pro projekce z 35mm kopie a Dolby Surround 7.1 pro digitální projekce z projektoru Sony SRX-R320. Projekce je možno opatřit simultánním překladem – rozvod zvuku do všech aerosedaček, sluchátka v majetku kina. Pohodlné aerosedačky vybavené picími aerodržáčky umožňují zaparkovat nápoje z Aerobaru.

Bar má kapacitu 80 míst k sezení. WIFI v celém prostoru kina.
 

Jedinečné cyklo kino

Víte, kolik elektřiny je zapotřebí k tomu, aby se mohlo v kině promítat? Přijďte do Aera a společně s ostatními rozjeďte film. Bez vaší energie to nepůjde.

Ve spolupráci s Nano Energies a jejich unikátní cykloelektrárnou pro vás kino Aero připravilo nový způsob sledování filmů. Jednou za měsíc vás v Aeru nechají na speciálně upravených kolech šlapat a spálit kalorie a přetaví je v energii potřebnou pro filmovou projekci. Každý, kdo na projekci dorazí, se může zapojit a šlapat, jak mu síly dovolí. Střídání během filmu je vítáno. Každý, kdo se zapojí, od nás v závěru dostane malý dárek za vydané úsilí.

Provozovatel

Kino Aero

Biskupcova 31
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 271 771 349
Email:
info@kinoaero.cz
WWW:
www.kinoaero.cz
GPS:
50,090172 14,471915
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
 

Časová náročnost

1,5 hodiny