Úvod > Aktuality > Hraběnka Chotková zve na festival dobrého jídla na Kačině
Hrabenka Chotková zve na zahradní slavnost na zámku Kacina
"> Hrabenka Chotková zve na zahradní slavnost na zámku Kacina "> K pobavení zámeckých hostí zazní dobová hudba i muzikálové a filmové melodie "> V rámci slavností se vám predstaví také samotná hrabenka Sidonie
Památky

Hraběnka Chotková zve na festival dobrého jídla na Kačině

  • Vydáno24. července 2018
Všichni milovníci historie a dobrého jídla jsou srdečně zváni na další z oblíbených zámeckých slavností na zámek Kačina u Kutné Hory. 28.-29. července 2018 se na zámku koná přehlídka dobrého jídla s bohatým doprovodným programem pod názvem Zámecké hodování.

Zámek KačinaPro návštěvníky víkendového gurmánského festivalu je připravena kulinářská show šéfkuchaře Petra Erina Kováče, Prezidenta Culinary Clubu ČR, člena World Masterchef Society a stříbrného vítěze ankety Zlatý kuchař v kategorii Volba veřejnosti z roku 2017.
 
Během celého festivalu je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program, taneční vystoupení a několik koncertů.

Interiér KačinaK pobavení a poučení vzácných hostí je na zámku Kačina připraven bohatý program, který přiblíží život šlechty na zámku i služebnictva v podzámčí. 

Zámek Kačina u Kutné Hory a Muzeum českého venkova NZM Kačina

Zámek Kačina u Kutné Hory a Muzeum českého venkova NZM Kačina

V Muzeu českého venkova jsou uloženy sbírkové předměty, vztahující se k dějinám a současnosti venkova, zemědělství a potravinářského průmyslu. Prohlídkové okruhy nabízejí jak pohledy do dějin pěstování zemědělských plodin a chovu hospodářských zvířat, tak prohlídku sídla rodu Chotků.