Úvod > Aktuality > Festival Vltava žije letos rozzáří České Budějovice letem na Měsíc
Festival Vltava žije letos rozzáří České Budějovice letem na Měsíc
">
Zážitky

Festival Vltava žije letos rozzáří České Budějovice letem na Měsíc

  • Vydáno26. září 2019
Fanoušci moderního umění budou moci 27. září 2019 zhlédnout autorská multimediální díla na Výstavišti v Českých Budějovicích. Inspirací pro letošní ročník je 50. výročí přistání člověka na Měsíci. Show mohou diváci exkluzivně zažít na vlastní kůži v pátek 27. 9. 2019. Nebudou chybět nové originální scénické prvky, živé obrazy, holografická, projekční a laserová show, taneční performance a dechberoucí akrobatická vystoupení.
Vltava žijeAudiovizuální festival Vltava žije promění České Budějovice v místo plné fascinující podívané, strhujícího umění a originálních velkoplošných projekcí. Letošní koncept vtáhne diváka mnohem více do dění. Stane se součástí tematické multimediální párty, jejímž vrcholem je ojedinělá show. Nebudou chybět nové originální scénické prvky, výpravná multimediální scéna, živé obrazy, holografická, světelná a laserová show, taneční performance a dechberoucí akrobatická vystoupení.
 
Vltava žijeVesmírně našlapaná show pod taktovkou designera Rudolfa Stříteckého startuje už v pátek 27.září. Hlavní brána Výstaviště se otevře od 16 hodin, kdy bude připraven tematický doprovodný program či jedna z nejlepších evropských party kapel, funk, soul a pop-rocková cover kapela TRAM69.   
Černá věž – dominanta Českých Budějovic

Černá věž – dominanta Českých Budějovic

Jednou z dominant Českých Budějovic je Černá věž u náměstí Přemysla Otakara II. Byla dostavěna v roce 1577 a sloužila jako hlásná a strážná věž a také jako zvonice.