Úvod > Aktuality > Farmářské tržiště Náplavka otevírá už na Valentýna!
Farmárské tržište Náplavka otevírá už na Valentýna!
"> Farmárské tržište Náplavka otevírá už na Valentýna! "> Trhy na Náplavce u Palackého mostu budou v tomto roce otevreny každou sobotu od 8 do 14 hodin "> Nakoupíte si zde kvalitní cerstvé pecivo vcetne bezlepkového a celozrnného
Gurmánská turistika

Farmářské tržiště Náplavka otevírá už na Valentýna!

  • Vydáno13. února 2015
Spolek Archetyp zahajuje 6. sezónu provozu farmářských tržišť 2015 nejen na Jiřáku, ale už i na Náplavce. Na Svatého Valentýna 14. února můžete přijít s partnerkou nebo s partnerem i bez, nakoupit vše, po čem se vám během zimy stýskalo, ukojit své tužby a doplnit zásoby ledniček a spíží.
Oblíbené farmářské trhy na Náplavce se otevřou již 14. února 2015. Nakoupíte si zde kvalitní čerstvé pečivo včetně bezlepkového a celozrnného, tradiční kváskový chléb, sirupy, med, koření, sušené byliny, marmelády a další lokální potraviny zimní sezóny. A nebudou chybět ani náplavkoví muzikanti.

Na první Náplavce v tomto roce vystoupí kapela The Brownies, která vznikla vlastně i díky farmářským trhům. Je to totiž také místo setkávání a vzniká díky nim i mnoho zajímavých uskupení a projektů. Kromě skvělé muziky na vás čekají vynikající pekaři, cukráři, baristi, výrobci čerstvých těstovin, zelináři a ovocnáři (pokud počasí dovolí a nebude mrznout), květiny pro zamilované i jen tak pro radost. Trhy na Náplavce u Palackého mostu budou v tomto roce otevřeny každou sobotu od 8 do 14 hodin.

Trh NáplavkaSpolek Archetyp založil na konci roku 2014 "Klub přátel farmářských tržišť Jiřák a Náplavka", který má k dnešnímu dni více, než 500 členů. Vznikl k němu facebook, nedávno i web a na otevření FT Náplavka se budou moci jeho členové poprvé setkat. Připraveno bude drobné občerstvení od Kuchařek bez domova a přítomni budou také zakladatelé klubu a někteří jeho ambasadoři.

Trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad jsou otevřeny již od ledna, od února jsou na Jiřáku opět všechny tržní dny, tedy středy, čtvrtky, pátky a soboty. Na Náplavce pak od 14. 2. 2015. I letos se můžete těšit na zajímavé akce, které začínají velikonočním víkendem a končí Silvestrovským trhem.
Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.

Farmářské trhy na Náplavce

8.10.
Farmářské trhy na Náplavce

Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Z 28 prodejců na prvním trhu na náplavce se trh postupně rozrostl na pravidelných 90 až 100 stánků.