Úvod > Aktuality > Komedianti na káře, cvičené kozy i lety dravců – to nabízí víkend v parku Mirakulum

Komedianti na káře, cvičené kozy i lety dravců – to nabízí víkend v parku Mirakulum

Vydáno 18. července 2019 Zážitky
Park Mirakulum je plný zážitků a zvlášť v letním období, kdy po dobu hlavních prázdnin nabízí na každý den nějakou zajímavou akci. Tak například v pátek 19. 7. 2019 vás pobaví Komedianti na káře a sokolník, sobota 20. 7. bude patřit akrobatickému vystoupení skupiny Flying Boys a kouzelníku Navarovi a v neděli 21. 7. se můžete těšit na skupinu Carini, která předvede show indických opiček, koziček a pejsků, kovbojské hry a mnoho dalšího.

Páteční Bajaja a Sokolník se svými opeřenci

Komedianti na kářePark Mirakulum nabízí spoustu zážitků. V pátek 19. července vás ve 14:00 a 16:00 hodin pobaví Komedianti na káře, kteří pro vás mají nacvičené Rytířské povídaní o princi Bajajovi. Klasická pohádka, kterou všichni známe, tu před vámi ožije v podobě mnoha postav. Diváci se stanou svědky Bajajova trápení, rozhodnutí pana krále a slavného vítězství, ve kterém drak Kruťák položí svůj bídný život. Vše skončí samozřejmě otcovským požehnáním a velkou svatbou. Hra i veškeré dění je situováno na komediantskou káru, která se stává hradem, trůnem, jeskyní i kolbištěm.

Ve 13:00 a 15:00 hodin bude probíhat ukázka dravců, která je doplněna odborným výkladem zkušeného sokolníka Milana Straky. Program je obohacen o přelety dravců nad diváky a možnost přímého kontaktu s dravci.
 

Sobota s Flying Boys a kouzelníkem Navarem

Flying boysFlying Boys je osmičlenná skupina gymnastů, která vás nenechá v klidu a předvede úchvatné představení formou grotesky. Budete se smát a zároveň tajit dech. Akrobatická show pánů z Flying Boys, které uvidíte ve 13:00 a 15:00 hodin je dynamické humorné vystoupení s nespočtem salt, pádů a skoků. Zapojí publikum a zbytku se zastaví krev v žilách. Děti se budou hurónsky smát, dospělí zalapají po dechu. Uvidíte, co dokáže pár gymnastů na malé trampolínce i obrovské trampolíně, co všechno a jak se dá přeskočit a proskočit. Zábava je zaručena a věřte, že na ni jen tak nezapomenete.

Ve 14:00 a 16:00 vás čeká Comedy magic s Robertem Navaro. Netradiční a originální multižánrové vystoupení kouzelníka, žongléra, mima, klauna, akrobata a světoběžníka Roberta Navaro, plné komických interaktivních kouzel, komického žonglování a klauniád kombinovaných s magií a akrobacií.
 

Nedělní cirkus Carini

KozyV neděli čeká na příchozí cirkus Carini! Ve 13:00  hodin se můžete těšit na show indických opiček, koziček a pejsků, kteří předvedou opravdu žonglérské výkony s fotbalovými míči a práci s obručemi hula-hop.

Ve 14:00 hodin přijdou na řadu Kovbojské hry s lasem, práce s bičem vrhání nožů proti živé osobě a nebude chybět ani jezdecká škola na Fríském hřebci.

Od 15:00 hodin se předvedou opět indické opičky, kozičky a pejsci, tentokrát je čekají akrobatické výkony na volně rolujících válcích rola-rola show.
Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality

2.6.
2020
Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Střední Čechy

Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Střední Čechy

Střední Čechy | Památky
2.6.
2020
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Střední Čechy | Zážitky
27.5.
2020
#světovéČesko a Středočeský kraj

#světovéČesko a Středočeský kraj

Střední Čechy | Památky