!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Žluté lázně otevřou na čarodějnice, u vatry zahraje František Nedvěd

Žluté lázně otevřou na čarodějnice, u vatry zahraje František Nedvěd

Vydáno 29. dubna 2019 Zážitky
Dva živé koncerty, bohatý program pro malé i velké, vůně klobás a čarodějnická vatra – právě tak zahájí letos 30. dubna 2019 sezónu areál Žluté lázně v pražském Podolí. Malé návštěvníky čeká show v dětském koutku i zábavné atrakce. Dospělí se zaposlouchají do vystoupení Dj´s a od 18:30 hodin do koncertu Františka Nedvěda.
čarodějniceČarodějnické oslavy začnou ve Žlutých lázních poslední dubnový den už ve 14 hodin. Malé návštěvníky čeká show s Divadlem Mazec, výtvarné dílny, soutěže, čarodějnický jarmark, strašidelné malování na obličej, pouťové atrakce a tradiční opékání špekáčků. Zábava ale čeká i na dospělé. V pořadu divadla Mazec letos opět vystoupí oblíbená čarodějnice Holina a malé diváky zasvětí do kouzel, příběhů a soutěží. Chybět nebudou autorské písničky, při kterých si všichni zatančí na čarodějnickém bále.

Čarodějnická vatra vzplane v 18 hodin, zákaz rozdělávání ohňů byl již v Praze zrušen. Koncert Františka Nedvěda začne v 18:30 hodin. Program pokračuje od čtvrt na devět koncertem kapely So Fine a poté do půlnoci tematickou párty s DJ´em. Vstupné do areálu bude 50 korun, děti do sto centimetrů mají vstup zdarma.
Žluté lázně - sportovní a relaxační areál

Žluté lázně - sportovní a relaxační areál

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.