!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > České značky: Conectart
České značky: Conectart
"> "> "> "> "> "> ">
Životní styl

České značky: Conectart

  • Vydáno22. října 2021
Samsung, Vodafone, Nestlé, Česká spořitelna, AmRest nebo SAZKAmobil: to je jen část významných firem, které má ve svém zákaznickém portfoliu společnost Conectart. Největší provozovatel kontaktních center v Česku poskytuje tuzemským i zahraničním zákazníkům komplexní služby kontaktních center s veškerými doplňkovými službami. Jejich šikovní operátoři dokážou odpovědět skutečně na všechno: víte například, kolik stojí živý žralok?
Conectart vznikl spojením společností Informační linky a Direct Communication. V roce 2017 koupil další kontaktní centrum Quality Brands, a sloučením všech subjektů vznikl největší poskytovatel služeb v oblasti Business Process Outsourcing (BPO) v České republice. Společnost Conectart patří fondu GPEF III ze skupiny Genesis Capital a v současné době zaměstnává přes tisíc lidí. Hlavní sídlo má společnost v Praze, pobočky pak v Kolíně, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Jihlavě, Brně a Olomouci.
 

Ocenění a Mezinárodní den call center

Společnost Conectart získala řadu ocenění v European Contact Centre and Customer Service Awards (ECCCSA) i soutěži Czech Contact Center Award, kterou organizuje ADMEZ (Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu). V roce 2020 to například bylo první místo v kategorii Responding in a Crisis – Best partnership solution – za spolupráci s Rohlik.cz. V roce 2020 Conectart zajišťoval informační podporu při sčítání lidu a v témže roce také firma vyhlásila Mezinárodní den call center s cílem s cílem poděkovat operátorům za jejich náročnou profesi.

Datum Mezinárodního dne call center připadá na 24. 7., což má symboliku v tom, že call centra fungují 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Je to jeden dílek do mozaiky pozitivních činů, jimiž se Conectart dlouhodobě snaží narovnat pošramocenou pověst profese operátorů. Současně chce ukázat, že jde o obor, ve kterém se dá budovat dlouhodobá úspěšná kariéra.
 

Concetart aneb co všechno je v nabídce?

Zákazníci jsou alfou a omegou každého podnikání. My vám je nejen přivedeme, ale hlavně jim poskytneme tu nejlepší péči, říká o sobě Conectart. Klientům společnost poskytuje širokou škálu BPO od kompletní zákaznické péče přes získávání nových zákazníků až po leadování, tedy zaměření na ty, kteří mají vědomý a aktuální zájem o vaši službu či produkt. K tomu si připočítejte také omnichannel komunikaci, kdy se pro kontakt se zákazníky používají kromě telefonů i maily, webchaty, sociální sítě nebo třeba WhatsApp, a to vše přehledně v jednom systému. A také multijazyčnost: se zákazníky se ve společnosti Conectart díky mezinárodnímu pokrytí dorozumí až ve čtrnácti jazycích.

Co dokáže Conectart nabídnout ke všem službám? Třeba Back Office s plynulou komunikací a péčí o zákazníka během celého obchodního procesu včetně digitalizace dokumentace, objednávkového systému nebo zpracování dokumentů. Nechybí ani důkladný reporting, denní čísla, měsíční sumáře a online náhledy, aby bylo možné sledovat a vyhodnocovat provoz, a samozřejmě konzultace. S Conectartem se můžete poradit, jak své call centrum řídit efektivněji, dosahovat lepších výsledků a optimalizovat procesy, můžete rovněž nechat své operátory proškolit na komunikační či prodejní dovednosti.
 

Moderní technologie z Česka aneb stiskněte jedničku

V září 2021 společnost Conectart spustila světově unikátního voicebota, vlastní inovativní technologii vyvinutou na míru pro zákaznickou linku společnosti Samsung. Díky této technologii již na linkách nemusíte poslouchat otravný výčet možností typu „pokud máte dotaz k vyúčtování, stiskněte jedničku, pro hovor v angličtině stiskněte dvojku“ – inovativní voicebot s klienty totiž vede dialog lidským hlasem, který je k nerozeznání od živého operátora. Tato IVR ( Interactive Voice Response, tedy interaktivní hlasová odezva) z dílny české firmy Born Digital znamená pro oblast call center dynamickou změnu. Inteligentní asistent dokáže reagovat na požadavky klientů a vyřešit vše samostatně, případně od zákazníků získá potřebné vstupní informace a ty předá živému operátorovi. A co víc, uměle generovaný hlas se dá v pravidelných intervalech měnit, což při opětovném volání působí přirozeněji.

Pozoruhodná je komunikace voicebota při opětovném volání: pokud se hovor odehraje během určité doby, inteligentní asistent zákazníka pozná, osloví ho jménem, a vyhodnotí, že dotyčný pravděpodobně volá kvůli stejnému požadavku. Je to ideální řešení pro firmy, které ve všech oblastech své činnosti neustále hledají inovace, zlepšení a chytrá řešení.
 

Víte, že… aneb kolik stojí živý žralok?

  • Operátoři každý den pomáhají klientům, sdílí s nimi často náročné situace nebo jim pomáhají rychlou radou. Přes náročnou práci zůstávají optimistickým kolektivem, pro který je samozřejmostí pomoc ostatním.
  • Společnost Conectart má mimo jiné na starosti provoz informační telefonní linky 1188. Funguje od roku 2007 a za tu dobu se dobu se podařilo odbavit téměř 50 milionu hovorů.
  • Na infolinku se stále obrací 120 tisíc dotazujících měsíčně. Hlasový asistent je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Stačí vytočit dané čtyřčíslí a vyčkat na ohlášení operátora.
  • Praxe naučila odpovídat operátory snad úplně na vše. Nejde jen o stav zásilky, reklamace, rady, sjednání pojištění nebo zařízení úvěru, někdy jde o mnohem kurióznější dotazy. Víte například, kolik stojí živý žralok? Jaký je průměr bílé tečky při výkopu pokutového kopu? Kde se dá sehnat limitovaná edice bible za necelých 60 tisíc vykládaná zlatem? Nebo jak příslušníci indiánského kmene Cherokee nazývají havraní pero? Tak skutečně zněly nejkurióznější dotazy. Mimochodem, správné odpovědi jsou 722 000 Kč, 22 cm, už nedá (neb bylo vydáno jen 600 výtisků) a kalona ugidali.

Další aktuality

9.12.
2021
Tipy na víkend v Praze a okolí

Tipy na víkend v Praze a okolí

Praha | Zážitky
9.12.
2021
Pět schůzek s Josefem Mánesem

Pět schůzek s Josefem Mánesem

Praha | Kultura
6.12.
2021
Užijte si lední bruslení v Praze!

Užijte si lední bruslení v Praze!

Praha | Zimní sporty