Úvod > Aktuality > České značky: Conectart
Životní styl

České značky: Conectart

  • Vydáno22. října 2021
Samsung, Vodafone, Nestlé, Česká spořitelna, AmRest nebo SAZKAmobil: to je jen část významných firem, které má ve svém zákaznickém portfoliu společnost Conectart. Největší provozovatel kontaktních center v Česku poskytuje tuzemským i zahraničním zákazníkům komplexní služby kontaktních center s veškerými doplňkovými službami. Jejich šikovní operátoři dokážou odpovědět skutečně na všechno: víte například, kolik stojí živý žralok?
Conectart vznikl spojením společností Informační linky a Direct Communication. V roce 2017 koupil další kontaktní centrum Quality Brands, a sloučením všech subjektů vznikl největší poskytovatel služeb v oblasti Business Process Outsourcing (BPO) v České republice. Společnost Conectart patří fondu GPEF III ze skupiny Genesis Capital a v současné době zaměstnává přes tisíc lidí. Hlavní sídlo má společnost v Praze, pobočky pak v Kolíně, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Jihlavě, Brně a Olomouci.
 

Ocenění a Mezinárodní den call center

Společnost Conectart získala řadu ocenění v European Contact Centre and Customer Service Awards (ECCCSA) i soutěži Czech Contact Center Award, kterou organizuje ADMEZ (Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu). V roce 2020 to například bylo první místo v kategorii Responding in a Crisis – Best partnership solution – za spolupráci s Rohlik.cz. V roce 2020 Conectart zajišťoval informační podporu při sčítání lidu a v témže roce také firma vyhlásila Mezinárodní den call center s cílem s cílem poděkovat operátorům za jejich náročnou profesi.

Datum Mezinárodního dne call center připadá na 24. 7., což má symboliku v tom, že call centra fungují 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Je to jeden dílek do mozaiky pozitivních činů, jimiž se Conectart dlouhodobě snaží narovnat pošramocenou pověst profese operátorů. Současně chce ukázat, že jde o obor, ve kterém se dá budovat dlouhodobá úspěšná kariéra.
 

Concetart aneb co všechno je v nabídce?

Zákazníci jsou alfou a omegou každého podnikání. My vám je nejen přivedeme, ale hlavně jim poskytneme tu nejlepší péči, říká o sobě Conectart. Klientům společnost poskytuje širokou škálu BPO od kompletní zákaznické péče přes získávání nových zákazníků až po leadování, tedy zaměření na ty, kteří mají vědomý a aktuální zájem o vaši službu či produkt. K tomu si připočítejte také omnichannel komunikaci, kdy se pro kontakt se zákazníky používají kromě telefonů i maily, webchaty, sociální sítě nebo třeba WhatsApp, a to vše přehledně v jednom systému. A také multijazyčnost: se zákazníky se ve společnosti Conectart díky mezinárodnímu pokrytí dorozumí až ve čtrnácti jazycích.

Co dokáže Conectart nabídnout ke všem službám? Třeba Back Office s plynulou komunikací a péčí o zákazníka během celého obchodního procesu včetně digitalizace dokumentace, objednávkového systému nebo zpracování dokumentů. Nechybí ani důkladný reporting, denní čísla, měsíční sumáře a online náhledy, aby bylo možné sledovat a vyhodnocovat provoz, a samozřejmě konzultace. S Conectartem se můžete poradit, jak své call centrum řídit efektivněji, dosahovat lepších výsledků a optimalizovat procesy, můžete rovněž nechat své operátory proškolit na komunikační či prodejní dovednosti.
 

Moderní technologie z Česka aneb stiskněte jedničku

V září 2021 společnost Conectart spustila světově unikátního voicebota, vlastní inovativní technologii vyvinutou na míru pro zákaznickou linku společnosti Samsung. Díky této technologii již na linkách nemusíte poslouchat otravný výčet možností typu „pokud máte dotaz k vyúčtování, stiskněte jedničku, pro hovor v angličtině stiskněte dvojku“ – inovativní voicebot s klienty totiž vede dialog lidským hlasem, který je k nerozeznání od živého operátora. Tato IVR ( Interactive Voice Response, tedy interaktivní hlasová odezva) z dílny české firmy Born Digital znamená pro oblast call center dynamickou změnu. Inteligentní asistent dokáže reagovat na požadavky klientů a vyřešit vše samostatně, případně od zákazníků získá potřebné vstupní informace a ty předá živému operátorovi. A co víc, uměle generovaný hlas se dá v pravidelných intervalech měnit, což při opětovném volání působí přirozeněji.

Pozoruhodná je komunikace voicebota při opětovném volání: pokud se hovor odehraje během určité doby, inteligentní asistent zákazníka pozná, osloví ho jménem, a vyhodnotí, že dotyčný pravděpodobně volá kvůli stejnému požadavku. Je to ideální řešení pro firmy, které ve všech oblastech své činnosti neustále hledají inovace, zlepšení a chytrá řešení.
 

Víte, že… aneb kolik stojí živý žralok?

  • Operátoři každý den pomáhají klientům, sdílí s nimi často náročné situace nebo jim pomáhají rychlou radou. Přes náročnou práci zůstávají optimistickým kolektivem, pro který je samozřejmostí pomoc ostatním.
  • Společnost Conectart má mimo jiné na starosti provoz informační telefonní linky 1188. Funguje od roku 2007 a za tu dobu se dobu se podařilo odbavit téměř 50 milionu hovorů.
  • Na infolinku se stále obrací 120 tisíc dotazujících měsíčně. Hlasový asistent je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Stačí vytočit dané čtyřčíslí a vyčkat na ohlášení operátora.
  • Praxe naučila odpovídat operátory snad úplně na vše. Nejde jen o stav zásilky, reklamace, rady, sjednání pojištění nebo zařízení úvěru, někdy jde o mnohem kurióznější dotazy. Víte například, kolik stojí živý žralok? Jaký je průměr bílé tečky při výkopu pokutového kopu? Kde se dá sehnat limitovaná edice bible za necelých 60 tisíc vykládaná zlatem? Nebo jak příslušníci indiánského kmene Cherokee nazývají havraní pero? Tak skutečně zněly nejkurióznější dotazy. Mimochodem, správné odpovědi jsou 722 000 Kč, 22 cm, už nedá (neb bylo vydáno jen 600 výtisků) a kalona ugidali.

Další aktuality

Víkend otevřených zahrad v Praze odhalí krásná i tajemná zákoutí

O víkendu 10. – 11. června nás opět uvítají běžně nepřístupné zahrady, ty známé i oblíbené budeme mít možnost poznat jiným způsobem. Díky komentovaným prohlídkám se můžeme seznámit s různými přístupy péče o zeleň, se zahradním uměním i zahradní architekturou. V Praze poznáme mnohá neobjevená zákoutí s jejich tajemstvím a příběhy. Otevřeny budou zahrady historické, moderní, přírodní, komunitní i soukromé. Vstupné je na každé zahradě, často je ale vstup volný.
Praha | Příroda

Gorily v Rezervaci Dja si užívají venkovní výběh

Koncem května se pro skupinu goril v Rezervaci Dja po zimní pauze opět otevřel venkovní výběh. Samec Kisumu a dcera slavné pražské gorily Moji Duni, u které byla na jaře potvrzena březost, se do venkovní části expozice podívali vůbec poprvé. Z veselého gorilího dovádění se mohou nyní těšit i návštěvníci Zoo Praha.
Praha | Příroda

Tipy na víkend v Praze a okolí

V Praze a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend a zajímavé výlety a novinky? Máme pro vás spousty kulturních a volnočasových akcí v Praze a okolí. Stačí si vybrat a vyrazit na výlet za zábavou i poznáním o víkendu 10. a 11. června 2023.
Praha | Zážitky

Oslavte Světový den jízdních kol výletem po příjemných cyklotrasách

3. červnový den patří všem milovníkům jízdy na kole. Od roku 2018 je totiž vyhlášen jako Světový den jízdního kola. Hlavní myšlenkou tohoto dne je oslava kola a cyklistiky jako oblíbeného sportu i dopravního prostředku. Oslavte Světový den jízdních kol i vy, třeba příjemnou jízdou po pěkných cyklotrasách anebo návštěvou některého z muzeí s expozicí velocipédů, bicyklů i motorových kol.
Praha | Letní sporty

Festival Žižkovské pivobraní zve na pivo od 33 minipivovarů

Velkou pivní slavnost zažívá v těchto dnech pražský park Parukářka. Od 2. do 3. června 2023 se zde totiž koná jubilejní desátý ročník pivního festivalu Žižkovského pivobraní, na němž návštěvníci mohou ochutnat produkci celkem 33 minipivovarů. Vedle toho vystoupí řada kapel a součástí programu bude i mistrovství Žižkova v otáčení pivních tácků. Vstup na festival je tradičně zdarma.
Praha | Gurmánská turistika

Soutěž Nejkrásnější české knihy roku vyhlásila vítěze

Soutěž o Nejkrásnější české knihy roku, kterou pořádá Ministerstvo kultury ČR a Památník národního písemnictví, již zná své vítěze! Publikace nominované v osmi kategoriích vybrala technická a výtvarná komise složená z výtvarníků, grafických designérů, teoretiků umění a polygrafů z celkového počtu 60 nominovaných titulů.
Praha | Kultura

Retro muzeum Praha láká na expozici džínů z 80. let

Kdo by aspoň jedny nechtěl třeba za maturitu? Škemrali o ně mladí a rodiče je museli shánět „pod rukou“. Řeč je o džínách, texaskách či riflích. Módní fenomén na který se za minulého režimu stály fronty jak na banány, je u nás navždy spojený s bony, veksláky a Tuzexem. Dobovou expozici unikátních originálních kousků džínů z 80. let otevřelo na konci května 2023 Retro muzeum Praha ve 4. patře Obchodního domu Kotva. Zájemcům ukáže až 30 džínových módních kousků jako kalhoty, sukně, bundy, laclové kalhoty tehdejších i světových značek. Zcela nová část o džínové kultuře se otevřela k ročnímu výročí muzea, do kterého zatím zavítalo 55 000 návštěvníků.
Praha | Kultura

Kalendář 2023: výstavy bonsají – kdy, kam a na jak dlouho?

Pěstitelé bonsají tvrdí, že v miniaturní verzi se dá vypěstovat téměř jakýkoliv strom. Jak se jim to daří, uvidíte na výstavách bonsají. V našem kalendáři najdete akce všech velikostí, od velkých přehlídek v Praze či Kroměříži přes zámecké výstavy až po menší setkání.
Praha | Příroda