Úvod > Aktuality > Bikepark v Lipně nad Vltavou otevřel další trať pro horská kola
Bikepark v Lipně nad Vltavou otevřel další trať pro horská kola
">
Letní sporty

Bikepark v Lipně nad Vltavou otevřel další trať pro horská kola

  • Vydáno2. srpna 2011
Již třetí trať si mohou vyzkoušet návštěvníci Bikeparku v Lipně nad Vltavou na Českokrumlovsku. Půlkilometrová trasa je určena především pro náročné a zkušené vyznavače volné jízdy na horských kolech.
Areál nabízí tratě pro milovníky horských kol různých náročností. Nejnovější trať je zároveň tou nejnáročnější tratí, určenou především pro zkušené sjezdaře. Jezdci si na ní vyzkouší dost skoků a během sjezdu musí zvládnout řadu klopených zatáček.

K dispozici je ovšem i trasa pro začátečníky v délce 1,5 km a středně náročná trať dlouhá 1 km. Všechny tratě vedou z vrcholu kopce Kramolín a míří k lipenské přehradě. Bikepark nabízí lidem i půjčovnu, v níž je na 30 speciálně upravených kol. Navíc o opravdové začátečniky se tu postarají průvodci, kteří jim detailně vysvětlí techniku jízdy a několikrát s nimi i trať projedou.
Kurzy jezdění v Bikeparku Lipno

Kurzy jezdění v Bikeparku Lipno

Rádi byste si vyzkoušeli zábavnou jízdu v bikeparku a nevíte jak na to? Pro děti a začátečníky Lipno Servis připravuje speciální kurzy se zkušeným průvodcem, který zábavnou a přátelskou formou naučí první krůčky i správnou techniku jízdy na terénních nerovnostech.

Active Park Lipno – to musíte zažít

Active Park Lipno – to musíte zažít

Plánujete aktivní rodinnou dovolenou? Jste rodina, která ráda vyzkouší něco nového a chce si užít společné chvíle? Máte rádi dny nabité novými zážitky a poznáním? Pak je tu pro vás Active Park Lipno, který nabízí aktivity pro celou rodinu.