Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy jezdění v Bikeparku Lipno

Kurzy jezdění v Bikeparku Lipno

Letní sporty
Rádi byste si vyzkoušeli zábavnou jízdu v bikeparku a nevíte jak na to? Pro děti a začátečníky Lipno Servis připravuje speciální kurzy se zkušeným průvodcem, který zábavnou a přátelskou formou naučí první krůčky i správnou techniku jízdy na terénních nerovnostech.
Stačí pár jízd s průvodcem a vy si už pak sami vychutnáte plnými doušky ten báječný pocit z dobře projeté klopenky. Sjezd v bikeparku vám pak půjde jako „po másle“!

Kurz pro děti a úplné začátečníky

Děti okusí základy jízdy na mini překážkách a nerovnostech ve Foxíkovo dětském cyklohřisti. Vyzkouší si také hadí smyčku „pump track“ a vydovádí ve skákacím hradu. Jejich prvními krůčky je bude provázet zkušený průvodce, který děti seznámí se speciálními koly, udržení rovnováhy a podstatou jízdy v terénu. Vše hravou a zábavnou formou. Všichni účastníci kurzu navíc obdrží slevu 20% na sjezdová kola a veškeré vybavení v půjčovně bikeparku (celoodpružené kolo, helma, páteřák, chrániče na lokty a kolena, rukavice).

 

 • Kurz je určen pro 2 – 6 osob od 4 let a probíhá každý den od 14:00 do 15:30 hod.
 • Kurz si můžete rezervovat v půjčovně bikeparku nebo na tel. 731 656 154.
 • Cena: 150 Kč/1,5 hod. V ceně je zahrnut průvodce.
 • Pokud nemáte vlastí sjezdové kolo, můžete si vypůjčit v půjčovně bikeparku se slevou 20% špičková celoodpružená kola značky Specialized.
   

Privátní kurz jízdy na sjezdových tratích bikeparku
Tento intenzivní kurz je určen pro lehce pokročilé a pro ty, kteří prošli kurzem pro začátečníky a zvládli jízdu na nerovnostech. Průvodce se věnuje pouze vám a vy se s ním vydáte lanovkou na start sjezdových tratí. Poté, co zvládnete lehčí Rodinnou trať, si vyzkoušíte náročnější Sportovní trať a věřte, že kouzlo adrenalinu vás brzy totálně pohltí. Všichni účastníci kurzu navíc obdrží slevu 20% na sjezdová kola a veškeré vybavení v půjčovně bikeparku (celoodpružené kolo, helma, páteřák, chrániče na lokty a kolena, rukavice) a také slevu 20% na jízdenku lanové dráhy.

 • Kurz se koná denně od 10:00 do 14:00 a od 15:30 do 17:00.
 • Kurz si můžete rezervovat v půjčovně bikeparku nebo na tel. 731 656 154
 • Cena: 250 Kč za první hodinu a 150 Kč za každou další hodinu
 • Pokud nemáte vlastí sjezdové kolo, můžete si vypůjčit v půjčovně bikeparku se slevou 20% špičková celoodpružená kola značky Specialized.
 • Př. 1 dospělá osoba v kurzu na 1 hodinu = 250 Kč (instruktor) + 256 Kč (půjčení sjezdového kompletu se slevou 20%) + 240 Kč (jízdenka na 5 jízd na lanovce) = 746 Kč/ kompletní hodinový kurz.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Šumava
Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Lipno nad Vltavou, Šumava
Chalupa Hačava

Chalupa Hačava

Vyšší Brod, Šumava