Úvod > Aktuality > Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Vydáno 3. března 2019 Lázně a wellness
O vodní ráje, v nichž si po celý rok můžete užívat sport, zábavu i relaxaci, není v regionu Střední Čechy nouze. Zadovádějte si v bazénu, sjeďte divokou řeku, vyhřejte se se v sauně anebo si užijte pořádnou zábavu při jízdě na toboganu! Za vodními radovánkami můžete vyrazit do Čestlic, Kladna, Kolína, Berouna, Příbrami a dalších měst. Stačí si jen vybrat.

Zábava i relaxace v Aquapalace Čestlice

Pokud si chcete užít den plný sportu, zábavy a Aquapalacerelaxace, navštivte Aquapalace Praha, největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve třech krytých prostorách vás čekají jak divoké adrenalinové zážitky na tobogánech, skluzavkách, v dravých řekách a adrenalinové atrakci Spacebowl, tak relaxace, vířivky, sauny a wellness. Pro děti je určen Palác pokladů s pohádkově rodinnou atmosférou a vrakem pirátské lodi, k dispozici je i část aquaparku pod širým nebem, restaurace a bary.

Pro děti je do 17. 3.2019 připravena oblíbená akce Děti za korunu. Každé dítě s výškou do 150 cm, které bude v aquaparku přítomno v doprovodu alespoň jednoho dospělého návštěvníka, má vstup za 1 Kč. Nejžhavější novinkou je v čestlickém aquaparku adrenalinový virtuální tobogán. Ten kombinuje klasický jízdu na tobogánu s virtuálním světem.


Vodní svět v Kolíně

Potápěč v bazénuV krytém aquaparku Vodní svět Kolín objevíte jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete. Dále je k dispozici 25 m dlouhý plavecký bazén, relaxační bazén s podvodními gejzíry, dvě vířivky, bazén s umělým vlnobitím a 78 m dlouhý tobogán. Dokonalý odpočinek přinese pobyt v solné jeskyni, vířivky, parní kabina, ale třeba i mokrý bar nebo cukrárna.

Po dobu jarních prázdnin, které letos probíhají v Kolíně od 4.3. do 8. 3.2019, se ve Vodním světě koná jarní příměstský tábor. Několik míst ještě zůstává volných, přihlásit děti můžete na webu vodnisvetkolin.cz.


Aquapark ve Slaném

PlaváníV aquaparku Slaný navazuje na 25 m dlouhý hlavní bazén s plaveckými dráhami relaxační bazének s masážními lůžky a protiproudem, dětský bazén se skluzavkou a 87 m dlouhý tobogán s 1,5 m hlubokým dojezdovým bazénkem, propojeným s hlavní vodní plochou. Stranou je umístěna vířivka a divoká řeka.

V době jarních prázdnin 4. 3. až 10. 3. 2019 aquapark prodlužuje otevírací dobu. Od pondělí je otevřen od 13:00 do 22:00 hodin a od  5. 3. až do 10. 3. se dveře aquaparku otevřou od 9:00 do 22:00 hodin.
 

Aquaparky v Berouně, Příbrami a Kladně

AquaparkV aquaparku Tipsport laguna Beroun na vás čeká relaxační bazén s masážními chrliči a lůžky, jeskyní, vlnobitím a gejzírem, vířivka, oddělený dětský výukový bazén s brouzdalištěm, vodním hříbkem a skluzavkou a klasický 25 m dlouhý sportovní bazén. Kromě 15 m dlouhé skluzavky se dvěma dráhami tu jsou dva tobogány – klasický (78 m) a pneumatikový (58 m).

Pestrou nabídku vodních atrakcí najdete také v kladenském aquaparku. K dispozici je klasický tobogán dlouhý 108 m, tobogán kamikadze dlouhý 99 m, dvoudráhová skluzavka dlouhá 16 m a adrenalinová vodní atrakce spacebowl. Využít můžete i whirlpool, divokou řeku, parní kabiny, finské sauny, dětský bazén a občerstvení.
 
V aquaparku Příbram doplňují 25 m dlouhý bazén chrliče vody a dvě vířivky. Nabídku atrakcí zastupují dva tobogány, turbotobogán a tobogán klasický. V areálu přímo pod střechou najdete také saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnu.
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Vodní svět Kolín - užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Vodní svět Kolín - užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Zrekonstruovaný areál aquaparku je pro vás otevřen 361 dní v roce. Osedlejte si jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete.

Aquapark Kladno - široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno - široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno, který se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy, nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk. Najdete tu plavecký a masážní bazén, tobogány a skluzavky, nebo příjemný dětský koutek pro ty úplně nejmenší.

Aquapark Příbram - plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Aquapark Příbram - plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Areál Aquaparku se nachází v centru města. Zařízení Aquaparku je předurčeno k poskytnutí aktivního odpočinku návštěvníků, k relaxaci sil, ke sportovní činnosti oddílů plavání, k výuce plavání pro předškolní a školou povinné děti.

Tipsport laguna Beroun - plavání i relaxace ve Vodním ráji

Tipsport laguna Beroun - plavání i relaxace ve Vodním ráji

Aquapark Beroun nabízí, jak ryze sportovní vyžití plavcům v 25 m plaveckém bazénu, tak relaxaci v relaxačních bazénech s lehátky a sezónní opalovací terasou, či společensko-zábavné vyžití na skluzavkových atrakcích se 2 tobogány.

Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén je po rekonstrukci od ledna 2010 opět otevřen pro veřejnost. V letních měsících je návštěvníkům k dispozici i venkovní aquapark s vodními atrakcemi.

Aquapark Slaný

Aquapark Slaný

Skvělý aquapark ve Slaném nabízí zábavu široké veřejnosti. Najdete jej v areálu víceúčelové sportovní haly. Užijte si tobogány, zaplavte si proti proudu a odpočiňte si ve vířivkách!

Další aktuality

16.2.
2019
Jarní prázdniny si užijete v Aquapalace Praha

Jarní prázdniny si užijete v Aquapalace Praha

Střední Čechy | Lázně a wellness
6.2.
2019
Tobogán s virtuální realitou si užijete v Aquapalace Čestlice

Tobogán s virtuální realitou si užijete v Aquapalace Čestlice

Střední Čechy | Lázně a wellness
16.1.
2019
Užijte si zimní lázeňské radovánky v Poděbradech

Užijte si zimní lázeňské radovánky v Poděbradech

Střední Čechy | Lázně a wellness