!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy
Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy
"> Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy "> "> Zadovádejte si v bazénu nebo sjedte divokou reku "> Za vodními radovánkami mužete vyrazit do Cestlic, Kladna, Kolína, Berouna, Príbrami a dalších mest
Lázně a wellness

Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

Vydáno 6. března 2020
O vodní ráje, v nichž si po celý rok můžete užívat sport, zábavu i relaxaci, není v regionu Střední Čechy nouze. Zadovádějte si v bazénu, sjeďte divokou řeku, vyhřejte se se v sauně anebo si užijte pořádnou zábavu při jízdě na toboganu! Za vodními radovánkami můžete vyrazit do Čestlic, Kladna, Kolína, Berouna, Příbrami a dalších měst. Stačí si jen vybrat.

Zábava i relaxace v Aquapalace Čestlice

Pokud si chcete užít den plný sportu, zábavy a Aquapalacerelaxace, navštivte Aquapalace Praha, největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve třech krytých prostorách vás čekají jak divoké adrenalinové zážitky na tobogánech, skluzavkách, v dravých řekách a adrenalinové atrakci Spacebowl, tak relaxace, vířivky, sauny a wellness. Pro děti je určen Palác pokladů s pohádkově rodinnou atmosférou a vrakem pirátské lodi, k dispozici je i část aquaparku pod širým nebem, restaurace a bary.

virtuální realitaPro děti je do 15. 3.2020 připravena oblíbená akce Děti za korunu. Každé dítě s výškou do 150 cm, které bude v aquaparku přítomno v doprovodu alespoň jednoho dospělého návštěvníka, má vstup za 1 Kč. Nejžhavější novinkou je v čestlickém aquaparku virtuální šnorchlování. Na výběr budete mít ze dvou filmů. Prvním z nich je mořský svět. Druhou variantou je pak vesmír, během tohoto filmu si budete moci projít vesmírnou stanicí a zažít stav bez tíže. Virtuální šnorchlování probíhá tak, že jste připevněni pomocí pásu k zařízení, které je na dně bazénu a jsou vám zapůjčeny VR brýle a šnorchlovací set.


Vodní svět v Kolíně

vodní svět KolínV krytém aquaparku Vodní svět Kolín objevíte jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete. Dále je k dispozici 25 m dlouhý plavecký bazén, relaxační bazén s podvodními gejzíry, dvě vířivky, bazén s umělým vlnobitím a 78 m dlouhý tobogán. Dokonalý odpočinek přinese pobyt v solné jeskyni, vířivky, parní kabina, ale třeba i mokrý bar nebo cukrárna.

V termínu od 9. do 13. 3. 2020 jsou v Kolíně jarní prázdniny, proto ceny ve všední den platné od 15 hod budou platné v době prázdnin od 8 hod ráno. Každý den jsou obsazené 2 plavecké dráhy v čase 14 - 15 hod. 


Aquapark ve Slaném

PlaváníV aquaparku Slaný navazuje na 25 m dlouhý hlavní bazén s plaveckými dráhami relaxační bazének s masážními lůžky a protiproudem, dětský bazén se skluzavkou a 87 m dlouhý tobogán s 1,5 m hlubokým dojezdovým bazénkem, propojeným s hlavní vodní plochou. Stranou je umístěna vířivka a divoká řeka.

V době jarních prázdnin 9. 3. až 14. 3. 2020 aquapark prodlužuje otevírací dobu! Od pondělí bude otevřeno od 9:00 do 22:00 hodin.
 

Aquaparky v Berouně, Příbrami a Kladně

AquaparkV aquaparku Tipsport laguna Beroun na vás čeká relaxační bazén s masážními chrliči a lůžky, jeskyní, vlnobitím a gejzírem, vířivka, oddělený dětský výukový bazén s brouzdalištěm, vodním hříbkem a skluzavkou a klasický 25 m dlouhý sportovní bazén. Kromě 15 m dlouhé skluzavky se dvěma dráhami tu jsou dva tobogány – klasický (78 m) a pneumatikový (58 m).

Pestrou nabídku vodních atrakcí najdete také v kladenském aquaparku. K dispozici je klasický tobogán dlouhý 108 m, tobogán kamikadze dlouhý 99 m, dvoudráhová skluzavka dlouhá 16 m a adrenalinová vodní atrakce spacebowl. Využít můžete i whirlpool, divokou řeku, parní kabiny, finské sauny, dětský bazén a občerstvení.
 
aquapark příbramV aquaparku Příbram doplňují 25 m dlouhý bazén chrliče vody a dvě vířivky. Nabídku atrakcí zastupují dva tobogány, turbotobogán a tobogán klasický. V areálu přímo pod střechou najdete také saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnu. Pozor však 14. 3. 2020, z důvodu konání plaveckých závodů bude bazén včetně toboganů, páry a vířivek celý den uzavřen.
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Aquapark Příbram - plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Aquapark Příbram - plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Areál Aquaparku se nachází v centru města. Zařízení Aquaparku je předurčeno k poskytnutí aktivního odpočinku návštěvníků, k relaxaci sil, ke sportovní činnosti oddílů plavání, k výuce plavání pro předškolní a školou povinné děti.

Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén je po rekonstrukci od ledna 2010 opět otevřen pro veřejnost. V letních měsících je návštěvníkům k dispozici i venkovní aquapark s vodními atrakcemi.

Tipsport laguna Beroun - plavání i relaxace ve Vodním ráji

Tipsport laguna Beroun - plavání i relaxace ve Vodním ráji

Aquapark Beroun nabízí, jak ryze sportovní vyžití plavcům v 25 m plaveckém bazénu, tak relaxaci v relaxačních bazénech s lehátky a sezónní opalovací terasou, či společensko-zábavné vyžití na skluzavkových atrakcích se 2 tobogány.

Vodní svět Kolín - užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Vodní svět Kolín - užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Zrekonstruovaný areál aquaparku je pro vás otevřen 361 dní v roce. Osedlejte si jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete.

Další aktuality

24.10.
2020
50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

50 míst, kam se vydat na procházku v okolí Prahy

Střední Čechy | Příroda
23.10.
2020
Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Z Berouna na kole i pěšky po stopách českých králů

Střední Čechy | Letní sporty
18.10.
2020
Lázeňské poklady Středočeského kraje

Lázeňské poklady Středočeského kraje

Střední Čechy | Lázně a wellness