Úvod > Aktuality > Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy
Aquaparky, bazény, koupaliště, okolí Prahy, kudyznudy
"> Aquaparky, bazény, koupaliště, okolí Prahy, kudyznudy "> "> "> "> "> "> ">
Lázně a wellness

Užijte si aquaparky, bazény a vodní radovánky v okolí Prahy

  • Vydáno27. června 2022
O vodní ráje, v nichž si po celý rok můžete užívat sport, zábavu i relaxaci, není v regionu Střední Čechy nouze. Zadovádějte si v bazénu, sjeďte divokou řeku, vyhřejte se se v sauně anebo si užijte pořádnou zábavu při jízdě na toboganu! Za vodními radovánkami můžete vyrazit do Čestlic, Kladna, Kolína, Berouna, Příbrami a dalších měst. Stačí si jen vybrat.

Zábava i relaxace v Aquapalace Čestlice

Pokud si chcete užít den plný sportu, zábavy a Aquapalacerelaxace, navštivte Aquapalace Praha, největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve třech krytých prostorách vás čekají jak divoké adrenalinové zážitky na tobogánech, skluzavkách, v dravých řekách a adrenalinové atrakci Spacebowl, tak relaxace, vířivky, sauny a wellness. Pro děti je určen Palác pokladů s pohádkově rodinnou atmosférou a vrakem pirátské lodi, k dispozici je i část aquaparku pod širým nebem, restaurace a bary.

virtuální realitaVelmi populární zabavou je v čestlickém aquaparku virtuální šnorchlování. Na výběr zde máte ze dvou filmů. Prvním z nich je mořský svět. Druhou variantou je pak vesmír, během tohoto filmu si budete moci projít vesmírnou stanicí a zažít stav bez tíže. Virtuální šnorchlování probíhá tak, že jste připevněni pomocí pásu k zařízení, které je na dně bazénu a jsou vám zapůjčeny VR brýle a šnorchlovací set. Přijít se vyřádit můžete také do jediné divoké řeky svého druhu v ČR! Venkovní Divoká řeka má délku 100 metrů, na kterou navazuje klidnější 350 metrová část Pomalé řeky v Paláci Dobrodružství. V provozu je právě nyní, v letní sezóně.


Vodní svět v Kolíně

vodní svět KolínV krytém aquaparku Vodní svět Kolín objevíte jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete. Dále je k dispozici 25 m dlouhý plavecký bazén, relaxační bazén s podvodními gejzíry, dvě vířivky, bazén s umělým vlnobitím a 78 m dlouhý tobogán. Dokonalý odpočinek přinese pobyt v solné jeskyni, vířivky, parní kabina, ale třeba i mokrý bar nebo cukrárna. Venkovní areál aquaparku nabízí venkovní bazén 50 metrů, vířivku a komplex sportovišť, mezi které patří hřiště pro plážový fotbal, hřiště pro plážový volejbal, tenisový kurt, bikrosová dráha a další.
 
PlaváníNově zrekonstruovaný aquapark Slaný navazuje na 25 m dlouhý hlavní bazén s plaveckými dráhami relaxační bazének s masážními lůžky a protiproudem, dětský bazén se skluzavkou a 87 m dlouhý tobogán s 1,5 m hlubokým dojezdovým bazénkem, propojeným s hlavní vodní plochou. Stranou je umístěna vířivka a divoká řeka. Za hezkého počasí je možné využít venkovní zahradu s lehátky a dětským hřištěm. A nezapomeňte si změřit rychlost v tobogánu. Bude-li vám chladno nebo se budete chtít zregenerovat, můžete použít ve sprchách umístěné páry. Naopak v letních vedrech bude příjemné občerstvení přímo v bazénu u baru.
 

Aquaparky v Berouně, Příbrami a Kladně

AquaparkV aquaparku Tipsport laguna Beroun na vás čeká relaxační bazén s masážními chrliči a lůžky, jeskyní, vlnobitím a gejzírem, vířivka, oddělený dětský výukový bazén s brouzdalištěm, vodním hříbkem a skluzavkou a klasický 25 m dlouhý sportovní bazén. Kromě 15 m dlouhé skluzavky se dvěma dráhami tu jsou dva tobogány – klasický (78 m) a pneumatikový (58 m).

Pestrou nabídku vodních atrakcí najdete také v kladenském aquaparku. K dispozici je klasický tobogán dlouhý 108 m, tobogán kamikadze dlouhý 99 m, dvoudráhová skluzavka dlouhá 16 m a adrenalinová vodní atrakce spacebowl. Využít můžete i whirlpool, divokou řeku, parní kabiny, finské sauny, dětský bazén a občerstvení.
 
aquapark příbramV aquaparku Příbram doplňují 25 m dlouhý bazén chrliče vody a dvě vířivky. Nabídku atrakcí zastupují dva tobogány, turbotobogán a tobogán klasický. V areálu přímo pod střechou najdete také saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnu. Zatímco se děti budou bavit na tobogánech, rodiče či páry si zase mohou dát oddych v jedné ze dvou vířivek nebo vyzkoušet páru. V bazénech se teplota vody pohybuje od 26°C do 28°C (ve velkém i dětském bazénu), vířivky jsou oproti tomu vyhřívané na teplotu od 28°C do 32°C. Uveďme také, že vnitřní Aquapark není průchozí s venkovním areálem, vstupné se platí zvlášť.
Aquapark Slaný

Aquapark Slaný

Skvělý aquapark ve Slaném nabízí zábavu široké veřejnosti. Najdete jej v areálu víceúčelové sportovní haly. Užijte si tobogány, zaplavte si proti proudu a odpočiňte si ve vířivkách!

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Vodní svět Kolín – užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Vodní svět Kolín – užijte si zábavu v rychlém proudu trojskluzavky

Zrekonstruovaný areál aquaparku je pro vás otevřen 361 dní v roce. Osedlejte si jedinečný 32metrový rychlý vodní proud trojskluzavky, který nikde jinde ve vnitřním areálu v České republice nenajdete.

Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén a venkovní Aquapark v Hořovicích

Krytý plavecký bazén je po rekonstrukci od ledna 2010 opět otevřen pro veřejnost. V letních měsících je návštěvníkům k dispozici i venkovní aquapark s vodními atrakcemi.

Tipsport laguna Beroun – plavání i relaxace ve Vodním ráji

Tipsport laguna Beroun – plavání i relaxace ve Vodním ráji

Aquapark Beroun nabízí, jak ryze sportovní vyžití plavcům v 25 m plaveckém bazénu, tak relaxaci v relaxačních bazénech s lehátky a sezónní opalovací terasou, či společensko-zábavné vyžití na skluzavkových atrakcích se 2 tobogány.

Aquapark Příbram – plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Aquapark Příbram – plavecký a venkovní bazén v Příbrami

Areál Aquaparku se nachází v centru města. Zařízení Aquaparku je předurčeno k poskytnutí aktivního odpočinku návštěvníků, k relaxaci sil, ke sportovní činnosti oddílů plavání, k výuce plavání pro předškolní a školou povinné děti.

Aquapark Kladno – široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno – široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno, který se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy, nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk. Najdete tu plavecký a masážní bazén, tobogány a skluzavky, nebo příjemný dětský koutek pro ty úplně nejmenší.

Další aktuality