Úvod > Co chcete dělat? > Aquapark Kladno – široké využití pro sport i volný čas
Aquapark Kladno - široké využití pro sport i volný čas
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Aquapark Kladno – široké využití pro sport i volný čas

Aquapark Kladno, který se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy, nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk. Najdete tu plavecký a masážní bazén, tobogány a skluzavky, nebo příjemný dětský koutek pro ty úplně nejmenší.

Aquapark v Kladně je současně sportovním i rekreačním centrem nabízejícím vedle vstřícné otevírací doby také příznivé ceny. Jen dobří plavci starší 12ti let mohou vyzkoušet účinky odstředivé síly adrenalinové atrakce Spacebowl.

V jejich rámci nechybí zvýhodněné permanentky, které jsou navíc využitelné na dalších městských sportovištích. K dispozici jsou 2 tobogany, Spacebowl, whirlpool, dvoudráhová skluzavka, plavecký bazén, divoká řeka, vířivka, parní kabina, ohřívárna v každé šatně (muži/ženy), dětský bazén a občerstvení. Pro mladší návštěvníky je připraven klasický žlutý tobogán dlouhý 108 m, červený tobogán kamikadze dlouhý 99 m, dvoudráhová skluzavka s modrým a žlutým skluzem dlouhá 16 m a adrenalinová vodní atrakce spacebowl. Jen dobří plavci starší 12 let mohou vyzkoušet účinky odstředivé síly uvnitř spacebowlu po překvapivě rychlém nájezdu do trychtýře této atrakce. Dojezdový bazén spacebowlu je hluboký 2,5 m.

Starší návštěvníci využijí především masážní účinky whirlpoolu a oddechového bazénu. V oddechovém bazénu jsou instalována ve tvarovém provedení masážní lůžka pro ležení. Whirlpool je masážní bazén s teplotou vody 33-34 stupňů Celsia, kde jsou pro návštěvníky připraveny místa pro vzduchové a vodní masáže. Nabídku pavilónu vodních atrakcí doplňuje ještě rekreační bazén. Atraktivní částí této členité vodní plochy je divoká řeka s ostrůvkem, okolo kterého tři zvláštní trysky ženou vodu naproti plavcům. Pro intenzivní masáž těla jsou připraveny na ochozu rekreačního bazénu dva chrliče vody a v jeho podélných stranách masážní trysky. Uprostřed bazénu se plavci dostanou do jeskyně se dvěma vstupy s vodní clonou.

Pro nejmenší návštěvníky je v pavilonu vodních atrakcí vyhrazen samostatný dětský bazének s vodním hříbkem a skluzavkou. Pro sportovně založené návštěvníci jsou v klasickém 25 metrů dlouhém plaveckém bazénu připraveny dráhy pro kondiční plavání. Nabídku Aquaparku Kladno doplňuje Informační středisko, kde návštěvníci mohou získat typy na výlety do blízkého okolí Kladna a informace o kulturních a společenských akcí pořádaných na Kladensku.

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Kladno, Středočeský kraj
Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe Kladno

Kladno, Středočeský kraj
Zmrzlina 2AD v Kačicích

Zmrzlina 2AD v Kačicích

Kačice, Středočeský kraj