Úvod > Aktuality > Aquapalace Hotel Prague láká k relaxaci i zábavě
Ubytování

Aquapalace Hotel Prague láká k relaxaci i zábavě

  • Vydáno16. dubna 2013
Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího zábavního a relaxačního areálu ve střední Evropě. Resort tvoří Vodní svět se třemi tematickými paláci, Saunový svět se 14 saunami ve Finském stylu a Římskými lázněmi, SPA s nabídkou wellness, kosmetických procedur a masáží a dále Balneo & Medical, zaměřené na fyzioterapii a léčbu pohybového ústrojí.
Aquapalace wellnessAquapalace Hotel nedaleko Průhonického parku v Praze – Čestlicích nabízí profesionální zázemí pro pořádání konferencí a incentivní akce do kapacity až 650 osob a dokonale tak umožňuje kombinaci obchodních jednání s odpočinkem. Ubytovat se zde můžete v 231 pokojích a apartmá v mezinárodním čtyřhvězdičkovém standardu. Všechny prostory hotelu, lobby, konference i pokoje jsou pokryty bezplatným WI-FI připojením, pokoje navíc i připojením LAN. V prostorách exkluzivního VIP patra je kromě nadstandardních služeb v ceně zahrnut i přístup do business lounge s Apple počítači, přístupem k internetu, kávou, čajem, nealko nápoji a občerstvením zdarma.

V hotelové restauraci Astra si vyberete ze širokého výběru specialit české i mezinárodní kuchyně a dětských jídel. Barracuda Bar poskytuje zázemí pro obchodní schůzky u výborné kávy a dezertu i pro večerní posezení u míchaných koktejlů. Rodinám je k dispozici dětský koutek, playstation a další atrakce v hotelovém lobby. Hosté hotelu mají přímý přístup spojovací chodbou do prostor Vodního a Saunového svět, SPA a Balneo & Medical.

Vodní park je zárukou zábavy pro návštěvníky každého věku a je největší svého druhu ve střední Evropě. Saunový svět nemá svým rozsahem mezi wellness hotely konkurenci, nabízí celkem 14 druhů aromatických prohříváren i horkých Finských saun, Římské lázně, vířivky, odpočívárny i dětskou saunu. Léčebné zařízení Balneo & Medical poskytuje služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Lékař zhodnotí na místě stav klienta a stanoví optimální léčebný program. Rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální léčebné procedury jsou prováděny profesionálními fyzioterapeuty.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague nabízí pohodlné čtyřhvězdičkové pokoje.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

Vydejte se na pochod Krajinou barona Ringhoffera

Patříte mezi příznivce turistiky nebo cyklistiky a hledáte tip na výlet? Vydejte se v sobotu 20. dubna na další ročník turistického pochodu Krajinou barona Ringhoffera ve Velkých Popovicích a okolí s celodenním programem.
Středočeský kraj | Letní sporty

Vychutnejte si vepřové hody v pivovaru Velké Popovice

Chcete zažít atmosféru tradiční vesnické zabijačky? Vydejte se na výlet do minulosti – do doby, kdy k jaru na venkově neodmyslitelně patřila zabijačka, jak ji známe z idylických obrázků Josefa Lady. Jedinečnou příležitost připomenout si autentickou atmosféru, vůně a chutě nabídnou vepřové hody, které se konají v sobotu 20. dubna od 10 do 16 hodin v Pivovaru Velké Popovice nedaleko Prahy.
Středočeský kraj | Gurmánská turistika

Hrady kolem Berounky: vyberete si výlet po souši nebo po vodě?

Berounka je řeka pro pohodáře, kteří nikam nespěchají. Snadno se s ní vypořádají i začátečníci, navíc většinu trasy poplujete nádhernou přírodou, kde civilizace zůstane daleko za vámi. A hlavně: téměř za každou zatáčkou čeká tábořiště a někde v okolí se dozajista skrývá zajímavá památka. K nim se pohodlně dostanou i ti, kteří zvolí pohyb po souši či na kole.
Středočeský kraj | Letní sporty

Zábavní areály a farmy: z Prahy vám bude stačit necelá hodina...

…a jste tam a dál už se můžete jen bavit a hrát si – sami nebo s dětmi, to záleží jen na vás. A samozřejmě na výběru místa, protože někde jsou zkrátka děti na prvním místě. Počítejte každopádně s tím, že na většině míst strávíte celý den a čas vám uteče tak rychle, že tomu sami nebudete věřit.
Středočeský kraj | Zážitky

Užijte si Saunafest v Aquapalace Praha

Kvalifikace Mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech, účinkující a hosté z desítky zemí světa, saunové divadlo, freestyle s ručníky i oblíbené metličkování – vše nabídne očekávaný festival zážitkového saunování SaunaFest 2024. Akce proběhne od 11. do 14. dubna v největším Saunovém světě Aquapalace Praha!
Středočeský kraj | Životní styl

Pomozte vyčistit řeku Sázavu

Dobrovolníci se od 12. do 14. dubna 2024 vydají opět k řece Sázavě, aby před nadcházející turistickou sezonou vyčistili její břehy. Tradiční jarní úklid známý jako Čistá řeka Sázava se uskuteční už podevatenácté. Na asi 90kilometrový úsek z Kácova do Pikovic, který se uklízí v režii Posázaví o.p.s., nastoupí party dobrovolníků a odpad, který nasbírají, budou nákladní auta odvážet na skládku.
Středočeský kraj | Příroda

Zámek Kačina bude mít bránu dokořán

V sobotu 13. dubna 2024 se zámek Kačina opět připojí k celostátní akci Brány památek dokořán, do níž se každoročně zapojuje řada památkových objektů na území celé České republiky. Na vybraných památkách jsou pro návštěvníky připraveny speciální výstavy, koncerty a prohlídky. Nejinak je tomu v případě Kačiny, naší nejvýznamnější klasicistní stavby, kde proběhnou dvě netradiční prohlídky!
Středočeský kraj | Památky

Skalní hrad Drábské světničky zůstává i nadále uzavřený

Letos se jako i v minulých letech turistům neotevře skalní hrad Drábské světničky u Mnichova Hradiště ve Středočeském kraji. Lesy České republiky zde chystají velkou rekonstrukci, která má zajistit ochranu památky tak, aby nedocházelo k poškozování skal lidskou nohou.
Středočeský kraj | Památky