Úvod > Aktuality > Aquapalace Hotel Prague láká k relaxaci i zábavě
Aquapalace Hotel Prague láká k relaxaci i zábavě
"> "> Lobby_bar.JPG "> Barracuda_bar_lobby.JPG "> Restaurant Astra4.JPG "> Room twin2.JPG
Ubytování

Aquapalace Hotel Prague láká k relaxaci i zábavě

  • Vydáno16. dubna 2013
Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího zábavního a relaxačního areálu ve střední Evropě. Resort tvoří Vodní svět se třemi tematickými paláci, Saunový svět se 14 saunami ve Finském stylu a Římskými lázněmi, SPA s nabídkou wellness, kosmetických procedur a masáží a dále Balneo & Medical, zaměřené na fyzioterapii a léčbu pohybového ústrojí.
Aquapalace wellnessAquapalace Hotel nedaleko Průhonického parku v Praze – Čestlicích nabízí profesionální zázemí pro pořádání konferencí a incentivní akce do kapacity až 650 osob a dokonale tak umožňuje kombinaci obchodních jednání s odpočinkem. Ubytovat se zde můžete v 231 pokojích a apartmá v mezinárodním čtyřhvězdičkovém standardu. Všechny prostory hotelu, lobby, konference i pokoje jsou pokryty bezplatným WI-FI připojením, pokoje navíc i připojením LAN. V prostorách exkluzivního VIP patra je kromě nadstandardních služeb v ceně zahrnut i přístup do business lounge s Apple počítači, přístupem k internetu, kávou, čajem, nealko nápoji a občerstvením zdarma.

V hotelové restauraci Astra si vyberete ze širokého výběru specialit české i mezinárodní kuchyně a dětských jídel. Barracuda Bar poskytuje zázemí pro obchodní schůzky u výborné kávy a dezertu i pro večerní posezení u míchaných koktejlů. Rodinám je k dispozici dětský koutek, playstation a další atrakce v hotelovém lobby. Hosté hotelu mají přímý přístup spojovací chodbou do prostor Vodního a Saunového svět, SPA a Balneo & Medical.

Vodní park je zárukou zábavy pro návštěvníky každého věku a je největší svého druhu ve střední Evropě. Saunový svět nemá svým rozsahem mezi wellness hotely konkurenci, nabízí celkem 14 druhů aromatických prohříváren i horkých Finských saun, Římské lázně, vířivky, odpočívárny i dětskou saunu. Léčebné zařízení Balneo & Medical poskytuje služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Lékař zhodnotí na místě stav klienta a stanoví optimální léčebný program. Rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální léčebné procedury jsou prováděny profesionálními fyzioterapeuty.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality