!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Adrenalinové zážitky pro každého
Adrenalinové zážitky pro každého
"> "> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

Adrenalinové zážitky pro každého

Vydáno 8. srpna 2020
Zvyšuje se vám hladina adrenalinu v krvi, když vidíte skokany na padáku nebo horolezce na skalách? Ano, to je ten pravý adrenalin pro ty nejodvážnější. Pokud ovšem toužíte nasát trochu adrenalinu do krve, ale zároveň se tak trochu bojíte, určitě si vyberete z našich „zajištěných“ tipů s nádechem nebezpečí.
Jelikož adrenalinových parků u nás postupně vyrůstá stále více, záleží na každém z vás, za čím vás to táhne nejvíce. Vybírat si můžete z lanových parků, trampolínových center či míst zaměřujících se na bungee jumping. V mnoha centrech nabízí také celkem komplexní služby s kvalitními instruktory.
 

Offpark Sušice – za zažitky na Šumavu

Offpark SušiceTento adrenalin park, nacházející se na břehu řeky Otavy, patří k těm nejhezčím co může Šumava poskytnout. V nabídce parku je obrovské množství aktivit, které se s adrenalinem dají spojit. Klasikou je lanový park jak pro dospělé, tak i pro děti. Vyzkoušejte si prolézt 34 překážek a jednu lanovku ve výšce 6 až 9 metrů nad zemí. Naopak dětský lanový park je samozřejmě v menší výšce a děti budou pod odborným dohledem zkušených a vyškolených instruktorů. Nebo si tu můžete zahrát na Tarzana a vyzkoušet si, jaké to je vrhnout se z výšky 14 metrů přes řeku Otavu.

Sušický adrenalin park nabízí i lezeckou stěnu, tandemové seskoky padákem, můžete si tu zahrát paintball nebo si půjčit skákací boty či terénní koloběžky. Nechybí ani možnost raftingu na Otavě. Při všech aktivitách na vás dohlédnou zkušení instruktoři. Adrenalin tedy poteče krví, ale v každém okamžiku budete v naprostém bezpečí.


Hory plné zážitků na Dolní Moravě

Adrenalin park Dolní MoravaAdrenalin park na Dolní Moravě láká na zajímavé extrémní zážitky. Kromě jiných tradičních aktivit spojovaných s adrenalinem, tu na vás totiž čeká tzv. Double Swing, neboli velká obří houpačka ve výšce 13 metrů pro 2 osoby. Funguje to jednoduše: obléknete si na sebe sedák, za karabinu vás zapnou na lano a vytáhnou do výšky. Pak si můžete start sami odpočítat nebo to nechat na obsluze houpačky. Nejvíce adrenalinu se do krve vyplaví asi při první části letu.

Pro koho je ovšem i toto málo a touha po hladině adrenalinu v krvi se stále zvyšuje, může vyzkoušet tzv. Power Fan. Jde o volný pád ze třináctimetrové výšky, při kterém nemusíte otevírat padák a ani nejste přivázání za nohy jako při bungee jumpingu. Mají tu totiž speciální zařízení s větrákem, který pád plně kontroluje. Pouze se zacvaknete karabinou na lano a pak už zbývá sebrat hodně odvahy, vystoupat po žebříku do 13 metrů a skočit. Není to úplně nejlepší pocit najednou dobrovolně vystoupit do prázdna, ale samotný skok je plně kontrolovaný a bezpečný. Opravdu se vám nemůže nic stát. Přistanete na pevnou zem.
 

Pražský Action Park

prakAction Park je venkovní zábavní areál nacházející se nedaleko centra Prahy. Vyzkoušet si tam můžete unikátní aktivity jako je bodyzorbing, lidský stolní fotbal, paintball, fotbalové šipky, lukohra a mnohé další.

Nejvíce adrenalinovým zážitkem v Action Parku je lidský prak. Jedná se o největší prak v Evropě, který zrychlí z 0 na 100 za méně než 1 sekundu! Velmi emotivním zážitkem je atrakce nazvaná "Člověk versus pes", kdy dostanete před policejním psem třísekundový náskok, ovšem čtyřnohý profesionál vás stejně dostihne... Součástí zážitku je speciální oblek, který vás ochrání před kousnutím. Mezi další zážitky patří například demolice auta různými nástroji, firewalking nebo opilecký fotbal.
 

Trocha adrenalinu v Krkonoších

Relax Park pec pod sněžkouRelax Park v Peci pod Sněžkou je sportovně relaxační centrum pod vrcholem nejvyšší hory ČR, Sněžky, a při návštěvě Pece pod Sněžkou ho nemůžete přehlédnout. Večerní jízdy na horské bobové dráze jsou velkým lákadlem pro malé i velké návštěvníky parku - v některých místech se jezdí až 8 metrů nad zemí a vůz může dosáhnout až 40 km/h. Osmimístné trampolíny uspokojí jak děti tak dospívající mládež nebo dospělé do váhy 70 kg. Další atrakcí areálu jsou 4 nerezové skluzavky každá o délce cca 55 metrů. Dolů se jezdí na speciálních klouzácích, takže nehrozí žádné poškození oblečení. Jízdu na kladce nad hlavami turistů proudících na Sněžku a nad peckou přehradou prostě nemůžete přehlédnout.

adrenalin krkonošeAdrenalin centrum Yellow Point ve Špindlerově Mlýně nabízí mimo jiné sjezd na terénních koloběžkách z hřebenů Krkonoš. S veškerým nezbytným materiálem a za doprovodu instruktora se vydáte lanovkou na Medvědín odkud vás pak čeká nevídaný sjezd, jak po asfaltových, tak i lesních cestách zpět do centra Špindlerova Mlýna. Výlet trvá cca 1,5 hod. Další aktivitou skýtající příležitost k sebepřekonávání a následnému opojení je tzv. přemostění - lanovka přes strž za Labskou hrází. Kromě toho Yellow Point nabízí Obří houpačku, jednu z nevyšších houpaček v Evropě na které si vyzkoušíte stav beztíže a opojné přetížení, Jákobův žebřík anebo vertikální síť s kladinou - přejít kládu zavěšenou ve 13 metrech bez jiné opory, to je opravdu výzva.

Velmi oblíbené jsou i jízdy na čtyřkolkách. po silnicích a nezpevněných cestách skrz Krkonoše. Motor o objemu 550 ccm, přepínatelný pohon zadních nebo všech kol, navijáky a odpružení s vysokým zdvihem. Všechno přijde vhod během brodění vody, přeletu terénních nerovností a maximálnímu útoku na rychlost přes louky v Krkonoších. Nutný je řidičský průkaz B.


Adrenalin park Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad VltavouToužíte po neobvyklých zážitcích? Máte adrenalin v krvi? Přijďte zažít jedinečné chvíle právě do Adrenalin parku! Adrenalin centrum Hluboká nad Vltavou nabídne odreagování, vzrušení a nezapomenutelné zážitky.

Naleznete zde unikátní stavby jako je obří dětský dřevěný hrad, různé prolézačky, skluzavky, lezecké stěny, tzv. Pardálův výběh - překážková dráha pro dospělé, bungee trampolíny, spleť síťových tunelů s rozmanitými překážkami, skákací boty a nechybí ani velké lanové centrum nebo Big flying stork pro odvážné, což je 200 m dlouhý sjezd lanovkou přes celý areál!
Lanové centrum Hluboká nad Vltavou

Lanové centrum Hluboká nad Vltavou

Toužíte po neobvyklých zážitcích? Máte adrenalin v krvi? Přijďte zažít jedinečné chvíle právě do Adrenalin parku! Nabídne odreagování, vzrušení a nezapomenutelné zážitky... zkrátka vše!

Active Park Lipno - to musíte zažít

Active Park Lipno - to musíte zažít

Plánujete aktivní rodinnou dovolenou? Jste rodina, která ráda vyzkouší něco nového a chce si užít společné chvíle? Máte rádi dny nabité novými zážitky a poznáním? Pak je tu pro vás Active Park Lipno, který nabízí aktivity pro celou rodinu.

Outdoor aktivity v Českém ráji

Outdoor aktivity v Českém ráji

Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů. Půjčovna raftů a kanoí na Jizeře, adrenalin - park vysokých lan s lanovkou přes řeku, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, hry v přírodě, týmové hry, teambuilding, a další.

Adrenalin park Dolní Morava

Adrenalin park Dolní Morava

Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. V Adrenalin parku najdete lanový park, lezeckou stěnu, skok volným pádem nebo obří tandemovou houpačku.

Adventure Park Yellow Point Špindlerův Mlýn

Adventure Park Yellow Point Špindlerův Mlýn

Společnost Yellow Point nabízí řádnou dávku adrenalinu, ale i zábavy v Adventure parku - areálu s několika opravdu vychytanými atrakcemi. V horách v létě, kromě cyklistiky v terénu, můžete vyzkoušet různé dobrodružné sporty.

Adrenalin v Relax Parku Pec pod Sněžkou

Adrenalin v Relax Parku Pec pod Sněžkou

Relax Park je nově vystavěné sportovně relaxační centrum. Nachází se pod vrcholem nejvyšší hory ČR Sněžky a při návštěvě Pece pod Sněžkou ho nemůžete přehlédnout.

Výlety na čtyřkolkách v Podkrkonoší

Výlety na čtyřkolkách v Podkrkonoší

Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem - průvodcem po Špindlerově Mlýně, Podkrkonoší a okolí pro vás bude zážitkem, na jaký se jen tak nezapomíná. Celodenní výlety a akce organizujeme v Podkrkonoší i po celé ČR.

Offpark Sušice - outdoorové centrum na Šumavě

Offpark Sušice - outdoorové centrum na Šumavě

Chcete si aktivně odpočinout a poznat, co ve vás je? Nejhezčí přírodní lanový park na břehu řeky Otavy, dobrodružství v dětském lanovém parku, sjezd Svatoboru na terénních koloběžkách, raftem po Otavě, týmová spolupráce ve hře paintball, in-line, let balónem a mnohem více.

Action Park

Action Park

Action Park je venkovní zábavní areál nacházející se nedaleko centra Prahy. Vyzkoušet si tam můžete unikátní aktivity jako je bodyzorbing, lidský stolní fotbal, paintball, fotbalové šipky, lukohra a mnohé další.