Úvod > Co chcete dělat? > Adventure Park Yellow Point Špindlerův Mlýn
Adventure Park Yellow Point Špindlerův Mlýn
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Adventure Park Yellow Point Špindlerův Mlýn

Společnost Yellow Point nabízí řádnou dávku adrenalinu, ale i zábavy v Adventure parku – areálu s několika opravdu vychytanými atrakcemi. V horách v létě, kromě cyklistiky v terénu, můžete vyzkoušet různé dobrodružné sporty.
Vyberte si z aktivit, které je možné provozovat ve Špindlerově Mlýně!  Výzva, adrenalin a vlastní hranice zde hrají hlavní roli.
 

Na Adventure Parku můžete vyzkoušet řadu aktivit:

Terénní koloběžky
S veškerou nezbytnou výbavou se vydáte lanovkou na Medvědín, odkud vás pak čeká nevídaný sjezd, během kterého si vyzkoušíte jízdu jak po asfaltových, tak i lesních cestách zpět do centra Špindlerova Mlýna přes hřeben Medvědína.

Další z možností je výlet na koloběžce do Vrchlabí s výjezdem lanovkou na Pláně a sjezdem do Vrchlabí s dopravou zpět do Špindlerova Mlýna.

Elektrokola
Zastavte se během své návštěvy ve Špindlerově Mlýně v půjčovně horských elektrokol Yellow Point, čeká na Vás profesionální servis a kvalitní horská kola Apache. Vychutnejte si tak Krkonoše sami nebo s rodinou ze sedla horského elektrokola při jízdě po cyklostezkách různých náročností téměř bez námahy...

Zip Line
120 metrů dlouhá jízda na laně, které je zavěšeno ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská. Adrenalin. Rychlost. Výška a výjimečný pohled na dominantu Špindlerova Mlýna a řeku Labe. Odvážíte se na jednu z nejvíce adrenalinových atrakcí Yellow Pointu? Stanoviště Zip Line je umístěno u parkoviště při okraji jediné přístupové komunikace do centra Špindlerova Mlýna, přímo u hráze přehrady Labská.

Obří houpečka
Zažijte přetížení, stav beztíže i volný pád. Objevte intenzivní zážitek plný adrenalinu pod dohledem našich zkušených instruktorů na jedné z nejvyšších houpaček v Evropě.

Čtyřkolky
Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem – průvodcem po Špindlerově Mlýně a okolí pro Vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná. Celodenní výlety a akce organizujeme v Podkrkonoší i po celé ČR.

Lukostřelba
Střelba sportovními luky na vzdálenost cca 10 – 20 m do standardních lukostřeleckých terčů. Po krátké instruktáži a pod dohledem odborného instruktora si na střeleckém ranči vyzkoušejte umění, jehož kořeny sahají až do doby 10 000 př. n. l.

Bungee trampolína
Vyzkoušejte si akrobatické prvky na bungee trampolíně. Po celou dobu jste jištěni bungee lanem, nemůžete tak vyskočit mimo trampolínu. Soustřeďte se pouze na váš výkon. Vydržíte celých 5 minut?

Slaňování
Na přehradě Labská ve Špindlerově Mlýně se naučíte používat základní slaňovací techniky. Spouštět se na laně po 35 m dlouhé stěně hráze pro Vás již nebude žádný problém. Stačí jen udělat ten první krok a...

Aquazorbing
Vyzkoušejte něco nového. Aquazorbing je velmi zábavný a netradiční zážitek. Chůze po vodní hladině, vyzkoušejte přemety, otočky a triky, o kterých by se vám na souši ani nesnilo. Aquazorbing jsme vylepšili – postavili jsme přírodní bazén, na kterém zorbujeme ve dvou zorbech najednou. Vezměte rodinu a kamarády.

Rafting
Velmi lehký rafting vhodný i pro rodiny s dětmi. Přeprava na Malou skálu naší dopravou a následná projížďka na Jizeře pod dohledem instruktora Vám dopřeje pěkný a pohodově strávený den na řece v objetí CHKO Český ráj... Pohoda na vodě, aneb jak ovládat loď a co s námi řeka udělá. Minimálně 5 osob.

Paintball
Paintball je velmi akční záležitost pro opravdové nadšence. Vyžaduje odvahu, duchapřítomnost a rychlé reflexy. Vrhněte se do akce střemhlav, vydejte ze sebe vše a překvapte svoje protivníky. Nebo hrajte takticky, využijte prostředí, maskujte se a zaútočte ze zálohy. Ať se již rozhodnete pro jakýkoliv styl hry, pokaždé si užijete jak utkání všichni proti všem, tak s přáteli jako týmy.
 

Zimní aktivity

Mushing
Okružní jízda Špindlerovým Mlýnem v délce cca 45minut. Vše pod dohledem zkušeného mushera s několikaletou praxí se psy. Projížďka je standardně s osmi až desetispřežím nádherných malamutů. K dispozici jsou jedny saně o nosnosti maximálně 160 kg. Je tedy možné vzít až 2 osoby.

Okružní jízda nebo pouť po hřebeni hor nabízí výhled na zasněžené vrcholky Krkonoš. Vše pod dohledem zkušených musherů s několikaletou praxí se psy. Na přání pro vás zabezpečíme nocleh v horských boudách.

Možnosti individuální projížďky v saních:
  • šestispřeží s musherem
  • osmispřeží s musherem
  • projížďky na okruhu bez mushera – čtyřspřeží
  • dvou i třídenní vyjížďky včetně bivaku ve stanu nebo horské boudě

Snowtubing
Užijte si jízdu na speciální dráze – sněhovém tobogánu v nafukovací duši. Pro dobrodružnější povahy je připravena jízda za sněžným skútrem. Snowtubingové areály jsou v lokalitách Špindlerův Mlýn – Bedřichov.

Sněžné skútry Herlíkovice
Pro milovníky motorů a rychlosti je připravena jízda s řidičem na sněžném skútru v okolí Herlíkovic po vyznačených a povolených trasách. 

Používáme velmi kvalitní a výkonné sněžné skútry značky Yamaha. Po krátké instruktáži si na určeném úseku můžete řízení skútru sami vyzkoušet. Zajistit lze různě dlouhé (i několikadenní) výlety na sněžném skútru s instruktorem s možností přenocování v bivaku, v horské chatě či hotelu.

Sněžné skútry lze využít i v kombinaci s taženou snowtubingovou duší, popř. formou motoskijöringu – tažení lyžaře na laně.
6.8.
Krkonošská 50

Krkonošská 50

Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
3.2.
4.2.
Světový pohár žen v alpském lyžování

Světový pohár žen v alpském lyžování

Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
23.9.
24.9.
Krakonošova stovka 2022

Krakonošova stovka 2022

Vrchlabí, Královéhradecký kraj
13.8.
Krkonošské pivní slavnosti 2022 ve Vrchlabí

Krkonošské pivní slavnosti 2022 ve Vrchlabí

Vrchlabí, Královéhradecký kraj
Obří houpačka ve Špindlerově Mlýně

Obří houpačka ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
Cykloškola Krkonošská Bajkovna

Cykloškola Krkonošská Bajkovna

Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
Tawan thajské masáže ve Špindlerově Mlýně

Tawan thajské masáže ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Soyka Špindlerův Mlýn

Hotel Soyka Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
Restaurace Lebeda

Restaurace Lebeda

Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
Restaurace The Pub Špindlerův Mlýn

Restaurace The Pub Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj