Úvod > Aktuality > Adoptujte zvíře ze zoo Praha a leťte do Keni
Zvírata v pražské zoo
"> Zvírata v pražské zoo "> Zoo Praha "> Zoo v Praze
Příroda

Adoptujte zvíře ze zoo Praha a leťte do Keni

  • Vydáno11. listopadu 2013
V pražské zoo zbývá ještě 130 zvířecích sirotků – například bičovec pestrý, chápan středoamerický nebo zoborožec rýhozobý. Jejich adopcí získáváte možnost vyhrát zájezd za divokými zvířaty do Afriky.
Pražská zooJiž tradiční kampaň Zoo Praha Adoptuj mě, jejímž cílem je nabídnout návštěvníkům netradiční dárek a přispět na chov zvířat, přináší v letošním roce velkou novinku – adoptivním rodičům nabízí možnost zúčastnit se soutěže o exkluzivní výhru.

Každý, kdo od 1. listopadu do 31. prosince 2013 adoptuje jakékoli zvíře z pražské zoo, se může zúčastnit jedinečné soutěže o zájezd do Keni. Zájezd pořádá cestovní kancelář ČEDOK v lednu či únoru 2014 a je určen pro dvě osoby.

Z billboardů a citylightů na sebe letos poutají pozornost výjimečné či bizarní zvířecí druhy – bičovec pestrý, chápan středoamerický, lori balijský a zoborožec rýhozobý. Jsou to však jen zástupci sto třiceti zvířecích sirotků, kteří ještě stále nemají své patrony.

Adopční kampaň je k vidění v ulicích Prahy v různých formách od roku 2003. V loňském roce se dočkala historicky nejlepšího výsledku. Od začátku listopadu 2012 do konce ledna 2013 se podařilo získat rekordních 3 480 632 Kč. V letošním roce zoo sází opět na originální grafiku, která vychází z nového vizuálního stylu Zoo Praha.
Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Je vám líto, že si nemůžete na většinu obyvatel zoo sáhnout? V Zoo Praha máte příležitost! A může jít o roztomilé chlupáče nebo obávaná šupinatá či vícenohá zvířata.

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Speciální program v Zoo Praha je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam.