Úvod > Co chcete dělat? > Zámek Ořechov – rezidence vhodná pro společenské akce
Zámek Ořechov – rezidence vhodná pro společenské akce
"> "> "> f77e2697.JPG "> 4bf79c79.JPG "> 3260fad8.JPG "> ">
+ Přidat foto

Zámek Ořechov – rezidence vhodná pro společenské akce

Zážitky
V malé slovácké vesnici Ořechov v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji najdete Zámek Ořechov. Prostory zámku nabízejí zájemcům konání soukromých nebo firemních hostin, oslav, rautů, večírků nebo posezení v zámeckém sklípku. Pro páry je ideálním místem pro konání svateb.
Vznik zámku se datuje nejspíše v polovině 16. století, kdy byl pravděpodobně stavebníkem Rudolf hrabě z Magni. Současný majitel objektu, Dr. Alessandro Alagia, chátrající zámek rekonstruuje a veřejnost má možnost využít zámek jako krásné místo pro konání svatebních obřadů a svatebních hostin.

Na zámku jsou organizovány nejrůznější kulturní akce, ale je zde také možnost soukromých akcí, oslav, hostin. Majitel zámek využívá ke konání koncertů, představení a dalších nejrůznějších kulturních akcí, zároveň je však dostupný i široké veřejnosti pro soukromé akce.

Před zámkem se nachází upravené nádvoří s historickou kašnou a posezením vhodným k relaxaci. Využít se dá i bazén v přízemí zámku. V současné době se v zámku nachází také svatební limuzíny, které majitel zámku pořídil pro stoprocentní spokojenost novomanželů (limuzína Rolls-Royce černé barvy a limuzína Mercedes černé barvy) a prostory zvané "vodní svět". Jedná se o velký bazén a sestavu vodopádů včetně koktejlového baru.

Dále se bude kolem zámku Ořechov nacházet upravený park pro veřejnost včetně okrasné zeleně a vegetace za účelem vycházek a trávení volného času návštěvníků v příjemném prostředí - volně oddechové aktivity a tenisový kurt.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019
Rozhledna Floriánka u Polešovic na Slovácku

Rozhledna Floriánka u Polešovic na Slovácku

Polešovice, Východní Morava
Hradisko sv. Klimenta

Hradisko sv. Klimenta

Osvětimany, Východní Morava
Ski Park Osvětimany

Ski Park Osvětimany

Osvětimany, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí