!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zábavní park Krtkův svět v Praze - dočasně uzavřeno
Zážitky

Zábavní park Krtkův svět v Praze - dočasně uzavřeno

Krtkův svět se nachází v Horních Měcholupech. Najdete tu řadu přírodních prolézaček, skluzavky a houpačky, skákací polštáře a trampolíny, lanové centrum nebo vodní hřiště. Pro rodinné oslavy jsou ideální oddělená grilovací místa.
Krtkův svět se nachází v Praze Horních Měcholupech. Jde o přírodní areál, kde děti, ale i celé rodiny najdou vyžití. Návštěvníci v Krtkově světě najdou prolézačky, skluzavky, houpačky, brouzdaliště, jezírka, naučnou stezku nebo největší krmelec v Evropě. Děti zde mohou nakrmit ryby, navštívit přírodní divadlo a nechybí ani živá zvířata. Je zde prostor pro pikniky a rodinná grilování…

Park vzniká na několik etap a bude se postupně rozšiřovat. V plánu je třeba minizoo, pohádkové městečko, motokárová dráha, stezka v korunách stromů i další prvky. Je to hlavně v přírodě, na čerstvém vzduchu a kousek od centra hlavního města.

Během léta si zde užijete i noční provoz, jelikož park včetně cest, stromů, terasy a mola je osvětlen, takže rodiče mohou využít letního posezení za zvuků žab ze zdejších jezírek. V parku se můžete potkat i se zvířecími kamarády, hlad a žízeň zaženou naše občerstvovací provozovny.

Pár kroků od vchodu do areálu jsou autobusová i vlaková zastávka (Praha – Horní Měcholupy) a areál má k dispozici celkem 450 parkovacích míst. A dojet se do Krtkova světa může i vlakem, vlaková stanice Horní Měcholupy je od parku vzdálena pouhých 300 m.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 11. 2020