Úvod > Co chcete dělat? > Výlety a zájezdy po Česku nejenom pro seniory
Zážitky

Výlety a zájezdy po Česku nejenom pro seniory

Široká nabídka převážně jednodenních autokarových výletů po České republice, vhodných pro kolektivy seniorů a podobné skupiny. Akce lze uskutečnit celoročně, termíny si vybíráte sami.

Nabízíme zpracované jednotlivé výlety po České republice. Výlety vám však připravíme i na přání podle vašich požadavků. Dopravu zajišťujeme kvalitními autokary pro 30, 45 nebo 49 osob. Autokar přistavíme na vámi určené místo odjezdu. Po celou dobu výletu vás bude provázet náš průvodce, který vás seznámí se zajímavostmi spojenými s jednotlivými místy na trase.

Plánované návštěvy objektů jsou zajištěny na určitou dobu, takže nikde nebudete čekat. V naší nabídce zájezdů najdete akce věnované poznávání české přírody, dějin, kultury, umění, lidových tradic a řemesel; dále nabídka zahrnuje exkurze do různých výrobních podniků, pivovarů, návštěvy zooologických zahrad, muzeí, skanzenů a mnohé a další okruhy. Součástí nabídky je i několik částečně turistických výletů či procházky po Praze. Fakultativně lze zajistit jednotný oběd. A pokud máte svoji představu o náplni výletu, uzpůsobíme ji podle vašich požadavků.

S pořádáním akcí pro seniory máme dvacetileté zkušenosti. Akce jsou odpovídající požadavkům seniorů. Případné trasy turistických výletů vedou nenáročným nebo méně náročným terénem a jsou úměrné věku seniorů.  

Nevyberete-li si z již připravených programů, připravíme vám akci na míru podle vašich představ. Zajišťujeme jednotlivé i kompletní služby.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020