Úvod > Co chcete dělat? > Školní výlety z Prahy a okolí
Školní výlety z Prahy a okolí
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Školní výlety z Prahy a okolí

Široká nabídka převážně jednodenních výletů určených jako ideální doplněk probíraného učiva nejenom pro první a druhý stupeň základních škol z Prahy a jejího okolí. Tematicky zaměřené výlety po ČR lze realizovat během celého školního roku. Termíny si určujete sami.
Nabízíme zpracované jednotlivé výlety po České republice. Výlety vám však připravíme i na přání podle vašich požadavků. Dopravu zajišťujeme kvalitními autokary pro 30, 45 nebo 49 osob. Autokary jsou vybavené nápojovým boxem, lednicí, videem, sklopnými sedadly, mikrofonem. Klimatizace je samozřejmostí. Autokar přistavíme na vámi určené místo odjezdu.

Máme pro vás výlety polodenní i celodenní. Po celou dobu výletu vás bude provázet náš průvodce, který vás seznámí se zajímavostmi spojenými s jednotlivými místy na trase. Plánované návštěvy objektů jsou zajištěny na určitou dobu, takže nikde nebudete čekat. V naší nabídce zájezdů najdete akce věnované poznávání české přírody, dějin, kultury, umění, lidových tradic a řemesel; dále nabídka zahrnuje exkurze do různých výrobních podniků, pivovarů, návštěvy zooologických zahrad, muzeí, skanzenů, výlety za pohádkovými bytostmi a mnohé a další okruhy.

V nabídce jsou akce vhodné jak pro žáky všech ročníků základních škol tak i pro studenty středních i vysokých škol. Součástí nabídky je i několik částečně turistických výletů či vlastivědné poznávací procházky po Praze. Fakultativně lze zajistit jednotný oběd.

A pokud máte svoji představu o náplni výletu, zajistíme vám i výlet podle vašich požadavků.

S organizováním školních a podobných výletů máme dvacetileté zkušenosti a víme tak, co je pro pedagogy i žáky vhodné. Dvěma až třem osobám pedagogického doprovodu poskytujeme účast zdarma!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020