Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Školní výlety z Prahy a okolí
Zážitky

Školní výlety z Prahy a okolí

Široká nabídka převážně jednodenních výletů určených jako ideální doplněk probíraného učiva nejenom pro první a druhý stupeň základních škol z Prahy a jejího okolí. Tematicky zaměřené výlety po ČR lze realizovat během celého školního roku. Termíny si určujete sami.
Nabízíme zpracované jednotlivé výlety po České republice. Výlety vám však připravíme i na přání podle vašich požadavků. Dopravu zajišťujeme kvalitními autokary pro 30, 45 nebo 49 osob. Autokary jsou vybavené nápojovým boxem, lednicí, videem, sklopnými sedadly, mikrofonem. Klimatizace je samozřejmostí. Autokar přistavíme na vámi určené místo odjezdu.

Máme pro vás výlety polodenní i celodenní. Po celou dobu výletu vás bude provázet náš průvodce, který vás seznámí se zajímavostmi spojenými s jednotlivými místy na trase. Plánované návštěvy objektů jsou zajištěny na určitou dobu, takže nikde nebudete čekat. V naší nabídce zájezdů najdete akce věnované poznávání české přírody, dějin, kultury, umění, lidových tradic a řemesel; dále nabídka zahrnuje exkurze do různých výrobních podniků, pivovarů, návštěvy zooologických zahrad, muzeí, skanzenů, výlety za pohádkovými bytostmi a mnohé a další okruhy.

V nabídce jsou akce vhodné jak pro žáky všech ročníků základních škol tak i pro studenty středních i vysokých škol. Součástí nabídky je i několik částečně turistických výletů či vlastivědné poznávací procházky po Praze. Fakultativně lze zajistit jednotný oběd.

A pokud máte svoji představu o náplni výletu, zajistíme vám i výlet podle vašich požadavků.

S organizováním školních a podobných výletů máme dvacetileté zkušenosti a víme tak, co je pro pedagogy i žáky vhodné. Dvěma až třem osobám pedagogického doprovodu poskytujeme účast zdarma!

Provozovatel

CA ARCES

Veronské náměstí 588
109 00 Praha 10
Tel.:
+420 605 070 273
Email:
arces@volny.cz
WWW:
www.arces.cz
GPS:
50,042063 14,559863
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

Poznámka:Ceny jsou kalkulovány ve vztahu k poskytovaným službám konkrétní akce. Více viz naše nabídka na www.arces.cz

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Bratři Ebenové

Koncert hudební skupiny Bratři Ebenové v Praze-Petrovicích.
Praha-Petrovice, Praha

Petrovický Rock Fest

Legendy české rockové a bigbeatové scény uvidíme, a hlavně uslyšíme 23. června 2023 v Praze-Petrovicích.
Praha-Petrovice, Praha

Pátrání po Golemovi – venkovní hra pro rodiny s dětmi

Zveme vás na dobrodružnou procházku uličkami Prahy se zkušeným průvodcem. S naší rodinnou hrou objevíte, kde je ukrytý tajemný Golem. Děti i dospělí se formou hry ponoří do záhadných příběhů staré Prahy.
Praha 1, Praha

Jan Kroutil – To nejsou obrázky, to je pravda!

Na únorové výstavě Artotéky nechá pedagog, lektor a výtvarník Jan Kroutil nahlédnout návštěvníky do svých skicákových záznamů.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Poznávací vycházky po Praze s průvodcem

Tematické vycházky po Praze. Po Praze s průvodcem. Výklad v ČJ, AJ, NJ, FR, RJ. Dějiny, současnost, umění, kultura, památky, parky, zahrady a podobně. Velký výběr ze dvou až pětihodinových okruhů. Jednotlivé okruhy se dají spojovat ve větší a časově i delší celky. Termíny si určujete sami.
Praha 10, Praha

Výlety a zájezdy po Česku nejenom pro seniory

Široká nabídka převážně jednodenních autokarových výletů po České republice, vhodných pro kolektivy seniorů a podobné skupiny. Akce lze uskutečnit celoročně, termíny si vybíráte sami.
Praha 10, Praha

Vinný sklípek s degustací vín a posezením

Jednodenní nebo i vícedenní akce, při kterých ochutnáte kvalitní a lahodná vína, dobře se najíte a výborně se pobavíte v příjemném prostředí vinného sklípku. Od zkušených vinařů navíc získáte informace o pěstování révy, zpracování hroznů a výrobě vína.
Bořetice, Jihomoravský kraj

Dětské centrum Tanzania park

Dětská herna v Praze s 30 atrakcemi na 1200 m² s možností narozeninových oslav, občerstvení a každým desátým vstupem zdarma. Tobogány, skluzavky, labyrint, balónkový bazén, trampolíny – zde začíná to pravé dobrodružství.
Praha 15, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostel Milánská na Praze 10

Ubytování v klidném a příjemném prostředí Prahy 10, s výhodnou a rychlou dostupností do centra Prahy. K dispozici jsou zde jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Přízemí hostelu Milánská je bezbarierové.
Praha 10, Praha

Pivovar Hostivar v pražské Hostivaři

Pivovar nesoucí jméno Hostivar je vystavěn v regionu Prahy 15 na hranicích dvou katastrů, Hostivaře a Horních Měcholup. Myšlenka postavit akciový pivovar Hostivar dostala konkrétní v září 2011 a v únoru 2013 byla uvařena první várka.
Praha 15, Praha

Rodinný pivovar Vik

Možnost prohídky pivovaru – ukázka a ochutnání surovin pro výrobu piva. Kompletní postup výroby piva od přípravy surovin, přes výrobu, lahvování až po expedici a prodej piva.
Praha, Praha

Galerie národních vín a vinařství Praha

Stálá prodejní výstava národních i světových vín a progresivních vinařství, distribuční a degustační centrum vín, obchodní zastoupení vinařů, prodej vína za bezkonkurenční ceny.
Praha 11, Praha