Úvod > Co chcete dělat? > Hostel Milánská na Praze 10
Ubytování

Hostel Milánská na Praze 10

Ubytování v klidném a příjemném prostředí Prahy 10, s výhodnou a rychlou dostupností do centra Prahy. K dispozici jsou zde jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Přízemí hostelu Milánská je bezbarierové.

Hostel Milánská disponuje jedno a dvoupokojovými hotelovými studii, které se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje. Vybraná studia mají také vlastní kuchyňský kout.

Samostatné pokoje mají společnou koupelnou a WC, vždy pouze s jedním pokojem. Počet hostů kteří sdílejí jednu koupelnu a WC se pohybuje mezi 2 až 5 osobami, záleží na vybraném pokoji a obsazenosti druhého pokoje, v mnoha případech sdílíte koupelnu a WC pouze s jedním dalším hostem.

Vzhledem k tomu, že v hostelu Milánská nejsou všechny pokoje a hotelová studia stejné, jsou různě vybavené, má každý pokoj nebo hotelové studio jinou cenu za ubytování. Velikost hotelových studií se pohybuje od 36 m2 do 143 m2. Cenu ubytování určuje vybavení pokojů a studií, délka pobytu a obsazenosti kapacity lůžek v pokoji, s ohledem na odváděné poplatky městu, které si magistrát účtuje za obsazené lůžko.