Úvod > Co chcete dělat? > Vinný sklípek s degustací vín a posezením
Zážitky

Vinný sklípek s degustací vín a posezením

Jednodenní nebo i vícedenní akce, při kterých ochutnáte kvalitní a lahodná vína, dobře se najíte a výborně se pobavíte v příjemném prostředí vinného sklípku. Od zkušených vinařů navíc získáte informace o pěstování révy, zpracování hroznů a výrobě vína.

A víno, jež vám zachutná, si budete moci ve sklípku přímo zakoupit za příznivé ceny a odvézt si ho s sebou domů či ho věnovat jako dárek.

Posezení ve sklípcích realizujeme v různých formách: od menší ochutnávky a jednoduššího občerstvení až po řízené degustace a bohaté pohoštění v podobě gurmánských specialit. Námi prověřený a pro vás vybraný vhodný sklípek zajistíme na základě vámi sdělených požadavků (počet osob, druhová a odrůdová skladba vína, forma a složení pohoštění, úroveň ubytování, hudba a podobně) ve všech vinařských oblastech jižní Moravy (Znojemská, Velkopavlovická, Mikulovská, Slovácká) nebo vinařské oblasti Litoměřické

Zajistíme i ubytování, dopravu, doplňující stravu, hudbu i doprovodný program (např. návštěvu kulturní či historické památky, přírodní zajímavosti, kratší výlet, sportovní aktivitu a podobně) cestou.

Klasická návštěva vinného sklípku představuje odpolední příjezd do místa ubytování (co nejblíže sklípku v závislosti na požadavku úrovně ubytování), teplou večeři již přímmo ve sklípku nebo v místě ubytování, ochutnávku (degustaci) vín ve sklípku, odborný výklad vinaře, vlastní konzumaci vína, občerstvení v průběhu posezení, volnou zábavu, případně hudbu. Druhý den ráno snídaně a dopolední "zdravotní " program. Akce jsou vhodné jak pro kolektivy přátel tak pro kolektivy pracovní. Ve sklípku můžete uspořádat rodinnou oslavu, seminář, školení, teambuilding či jen tak si posedět a popovídat s dobrými lidmi, kterými vinaři vesměs jsou. Akce se uskuteční při minimálním počtu 12 osob.