!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Wellness centrum Příbram

Wellness centrum Příbram

Lázně a wellness
Odpočívejte a relaxujte v jedné z našich saun, provoněné parní lázni či příjemné a uvolňující perličkové lázni, to vše za doprovodu příjemné relaxační hudby.
Sauny jsou pro milovníky tepla velmi lákavým místem. I když venku zuří mráz, prohřejete se zde opravdu důkladně a také prospějete svému zdraví – po fyzické i duševní stránce. Při pravidelné návštěvě sauny si upevníte nejen zdraví, ale zároveň zlepšíte svoji psychiku a zbavíte se napětí a stresu. Pocením se z těla odplavují škodlivé látky, střídáním horkého vzduchu a studené vody se rozšiřují a stahují cévy, čímž se povzbuzuje krevní oběh a tkáně se lépe prokrvují.

Další kúrou, kterou zde můžete využít je parní lázeň. Je to zdravá a příjemná potní lázeň, podobná sauně, ale se zcela jiným klimatem. Působí na člověka maximální vlhkostí vzduchu při relativně nízké teplotě kolem 35 – 50°C. Také interiér na rozdíl od klasické sauny je rozdílný, neboť jsou použity keramické mozaiky v kombinaci s vyhřívanými lavicemi a s použitím vonných esencí. Vysoká vlhkost je ideální pro uvolnění svalů, průdušek, podporuje lepší prokrvení, čiští a oživuje pokožku. Zvláště zdravá je horká pára při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích. Parní kabina je určena pro 7 – 9 osob.

Vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla, patří mezi nejoblíbenější procedury wellness. Teplota vody je 34 - 38°C. Pobyt by neměl překročit 30 minut. Výborně uvolňuje klouby, svalové spazmy i bolavá záda. Navíc přispívá k celkové regeneraci a relaxaci vašeho těla. Whirlpool je určen pro 7 osob a má precizně vyvinutý, zcela bezpečný řídicí systém.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Šatlava Příbram

Restaurace Šatlava Příbram

Příbram, Střední Čechy
Hotel Belvedere Příbram

Hotel Belvedere Příbram

Příbram, Střední Čechy
Ubytování na faře Slivice - Milín

Ubytování na faře Slivice - Milín

Milín, Střední Čechy