Úvod > Co chcete dělat? > Výtvarný ateliér Barevné malování

Výtvarný ateliér Barevné malování

Zážitky
Specializujeme se na pořádání individuálních a skupinových kurzů malby kresby pro děti a dospělé v Praze a ve Velkých Přílepech. Pořádáme také výtvarné narozeninové oslavy, kurzy arteterapie a sebepoznání, letní příměstské plenéry pro děti a kreativní workshopy.
Kurzy malby a kresby jso zaměřené na všechny věkové kategorie. Pořádáme kurzy pro maminky s dětmi od 3 let, mladší i starší děti, mládež, dospělé a seniory. Připravujeme také studenty na pijímací zkoušky uměleckých škol. Malovat s námi může začátečník i pokočilý malíř. V kurzech se učíme základní a pokročilé techniky kresby a malby, zajímáme se o současné umění, chodíme na výstavy, povídáme si o malířských směrech a užíváme si život s barvami.

V našem ateliéru chceme mít především zábavu. Hodně zábavy, hodně smíchu a hodně barev. A v tomto směru také vybíráme lektory, plánujeme témata lekcí a také především učíme. Z každé lekce si vždy odnesete nové znalosti a schopnosti a ideálně i nový pohled na svět. Protože svět je plný barev, jen se musíme umět správně dívat. Naše lekce jsou také účinný odpočinek a výuka pozitivního myšlení. Chceme učit každého umět projevit svou přirozenost, hravost a smyslové vnímání. Neženeme se pouze za výsledky, ale soustředíme se hlavně na prožitek. Tak, aby každá minuta lekce byla uměleckým zážitkem, který si v sobě ponesete celý týden až do další lekce a v nejlepším případě po celý život.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 6. 2020

Aktivity v okolí

Loutkové divadélko Manetka

Loutkové divadélko Manetka

Úholičky, Střední Čechy
Zámek Úholičky

Zámek Úholičky

Úholičky, Střední Čechy
Naučná stezka Rozhlédni se, člověče

Naučná stezka Rozhlédni se, člověče

Úholičky, Střední Čechy
Kurzy landkitingu Statenice

Kurzy landkitingu Statenice

Statenice, Střední Čechy